۱۰:۱۶ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - 28 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۵۶
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد:
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از اجرای حرکت جهادی و سازندگی "همسایه" با هدف ارتقای کیفیت زندگی و خدمت رسانی به ساکنان نیازمند در بافت های فرسوده پایتخت خبر داد.

به گزارش صما، کاوه حاجی علی اکبری با اعلام این خبر افزود: اجرای فاز اول حرکت جهادی و سازندگی "همسایه" به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید عماد مغنیه سازمان نوسازی شهر تهران و با مشارکت سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران از ابتدای شهریور ماه آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران توضیح داد: با توجه به ضرورت ارتقای کیفیت زندگی در محلات فرسوده و ناکارآمد و سطح توانمندی پایین اقتصادی ساکنان این محلات، طرحی با عنوان حرکت جهادی و سازندگی "همسایه" به منظور مرمت و مقاوم سازی پلاک های ناپایدار و اجرای پروژه های بهسازی و زیباسازی کوچک مقیاس در محلات فرسوده با مشارکت علاقمندان برگزار می شود.

علی اکبری ضمن اشاره به اینکه حرکت جهادی و سازندگی "همسایه" با بهره گیری از ظرفیت بومی محلات هدف و همکاری و مشارکت نیروهای بسیج، مجموعه های مردم نهاد و علاقمندان داوطلب اجرا خواهد شد، عنوان کرد: از علاقه مندان به شرکت در این حرکت خداپسندانه دعوت به عمل می آید برای ثبت نام به صورت فردی و یا گروهی به تارنمای سازمان نوسازی شهر تهران به نشانی اینترنتی http://nosazi.tehran.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت اطلاعات و مهارت های خود اقدام نمایند.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خاطرنشان کرد: داوطلبان پس از ثبت نام بر اساس مهارت ها و بر مبنای نیازهای ساکنان بافت های فرسوده به محلات اعزام خواهند شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar