۰۹:۴۳ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - 31 August 2019
کد خبر: ۵۳۶۶۷
احسان منصورکیایی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود: در آیین جشنواره شهید رجایی استان در هفته دولت که به‌ منظور تجلیل از برگزیدگان خدمت و دستگاه‌ های اجرایی برتر استان در سال 97 با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌ های اجرایی استان برگزار شد، از این اداره کل تجلیل شد.

در لوح تقدیرنامه اهدایی از سوی استاندار سمنان به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آمده است؛ جشنواره شهید رجایی در راستای خدمت رسانی و اعتلای جمهوری اسلامی ایران با هدف ایجاد فضای رقابتی و فرصتی برای معرفی و تجلیل از الگوهای برتر در مسیر نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاههای اجرایی و توسعه و تحول در نظام اداری انجام می پذیرد.

در این راستا ارزیابی عملکرد سال 1397 دستگاههای اجرایی استان توسط دبیرخانه جشنواره شهید رجایی استان صورت پذیرفته و آن دستگاه در توانمند سازی سرمایه انسانی بعنوان دستگاه برتر شناخته و معرفی شده است. این موفقیت که حاصل تلاش همه جانبه و صادقانه مدیریت و کارکنان آن دستگاه می باشد را تبریک عرض نموده، استمرار توفیقات جنابعالی و مجموعه همکاران را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای بهبود و ارتقای بهره وری و تحقق سیاستهای دو لت تدبیر و امید از خداوند سبحان مسئلت دارم.

برچسب ها حمل و نقل ، راهداری
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar