۱۰:۴۱ - ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - 01 September 2019
کد خبر: ۵۳۶۷۶
دو پروژه بزرگ عمرانی غرب منطقه یک با هدف کاهش ترافیک بزرگراه شهید چمران – پارک وی و روان سازی تردد وسایل نقلیه در محله های شمال غرب منطقه یک دوشنبه – 11 شهریور ماه – با حضور شهردار تهران به بهره برداری می رسد.

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت: دوپروژه احداث پل تقاطع غيرهمسطح بزرگراه شهيد چمران (شهيد سرهنگ خلبان نوروزي) و اتصال آن به بلوار رشيدالدين فضل ا... و بالعكس كه 90 درصد عمليات اجرايي آن از بهمن 97 ودرمدت كمتراز 6 ماه، به همراه طرح تعريض باند جنوبي بلوار رشيدالدين فضل ا... كه فرايند طراحي و اجراي آن در مدت 3 ماه، در مجموع با هزينه اي بالغ بر 600 ميليارد ريال به انجام رسيده است، بطورهمزمان آماده ا فتتاح و بهره برداري است.

موسوی گفت: پل تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید چمران به انضمام رمپ های ورودی و خروجی به طول 338 متر و طرح تعریض بلوار رشیدالدین فضل اله به طول 430 متر از بزرگترین پروژه های عمرانی غرب منطقه یک محسوب می شوند.

وی تصریح کرد: تعریض بلوار رشیدالدین فضل اله در مسیر غرب به شرق آن انجام شد تا علاوه بر اتصال تقاطع غیر همسطح چمران به آن، حرکت وسایل نقلیه از چمران جنوب به محدوده شمال غربی منطقه یک و دانشگاه شهید بهشتی و محلات ولنجک، اوین و... فراهم شود و وسایل نقلیه ای که در محورهای شمال غرب منطقه به سمت شرق در حرکت هستند بتوانند به سهولت تردد کنند.

موسوی افزود: تمام تلاش مدیریت شهری بر این بود که هر دو پروژه را همزمان و بطور کامل تا پایان تابستان و در آستانه مهرماه به بهره برداری برساند که این امر با پشتکار و تلاش شبانه روزی نیروهای اجرایی و همکاری نمایشگاه بین المللی در آزاد سازی گذر به نتیجه رسید و دوشنبه 11 شهریور با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران به بهره برداری می رسد.


برچسب ها تهران ، اتوبان
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar