۱۵:۲۴ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - 14 September 2019
کد خبر: ۵۳۷۲۶
در نشست مشترک سرپرست سازمان ورزش و رییس فدراسیون کارگری کشور مطرح شد؛
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران طی نشستی با رییس فدراسیون کارگری کشور در خصوص راهکارهای توسعه ورزش کارگری و همچنین دوچرخه سواری در جهت کمک به سیستم حمل و نقل و پاکیزگی هوای شهر تهران گفتگو کرد.

مجید رباطی، سرپرست این سازمان در دیدار با جواد رمضی، رییس فدارسیون ورزش کارگری با اشاره به خدمات سازمان ورزش به عموم شهروندان تهرانی، بر ضرورت افزایش امکانات و خدمات ورزشی برای جامعه خدوم کارگری شهر تهران تاکید کرد و گفت: برای ترویج ورزش و آسان سازی امکان ورزش کردن برای کارگران که آمار قابل توجهی از جمعیت شهروندان تهرانی را به خود اختصاص داده اند، اجرای ویژه برنامه های همگانی و مشارکتی لازم است.

رباطی در ادامه پیشنهاد داد: برای آغاز همکاری های دوجانبه یک المپیاد ورزشی ویژه آتش نشانان همزمان با روز آتش نشان ـ گرامیداشت شهدای پلاسکو ـ برگزار شود.

وی همچنین از مدیران سازمان ورزش خواست تا با همکاری مسوولان فدراسیون ورزش کارگری یک برنامه دوشنبه های ورزشی را ویژه کارگران برگزار کنند.

رییس فدراسیون ورزش کاگری با تقدیر از اقدامات سازمان ورزش در راستای همگانی شدن ورزش، اظهار کرد: این فدراسیون با الگوبرداری از پویش دوشنبه های ورزشی، این ویژه برنامه را در دو کارخانه پگاه و میهن اجرا کرده است.

در ادامه صورتجلسه هماهنگی فی مابین سازمان ورزش و فدراسیون کارگری مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت و نظرات و پیشنهادات لازم در راستای همسوسازی اهداف به منظور ترویج ورزش اعلام شد.

گفتنی است، فدراسیون ورزش کارگری دارای 27 هیات ورزشی در رشته های مختلف است که مهم ترین آن هیات ورزش همگانی است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar