۱۵:۵۹ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - 15 September 2019
کد خبر: ۵۳۷۳۸
هیئت تجاری ارزروم که متشکل از ۱۰ نفر از فعالین اقتصادی در زمینه صنایع فلزی، غذایی، پتروشیمی، ماشین آلات سنگین، صنایع کشاورزی و علوم دامی٬ راهسازی ... هستند بعد از بازدید از مناطق آزاد استان های آذربایجان شرقی و غربی طی نشست هایی به تبادل نظر و گفت و گو خواهند پرداخت

این سفر با هدف بررسی فرصت های سرمایه گذاری و گسترش تبادلات تجاری و اقتصادی انجام شده است.

رییس اتحادیه کارآفرینان و صاحبان صنایع ارزروم : در این سفر ضمن بازدید از شهرهای مختلف و آشنایی با فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری در ایران بخصوص منطقه آزاد ارس و ماکو در زمینه کشاورزی، ساخت و ساز، اطلاعات، حمل و نقل، تولید مواد غذایی، صنعت پلاستیک و تجارت متقابل با بسیاری از نمایندگان این بخش‌ها دیدار و تبادل نظرخواهیم کرد.

ابراهیم گوزوتوک افزود:‌ روابط خوب سیاسی و اقتصادی ترکیه و ایران این فرصت را فراهم آورده است که بتوانیم از ظرفیت های هردو کشور در جهت رشد و رونق اقتصادی استفاده کنیم و همسایگی ارزروم با منطقه آزاد ماکو امکان روابط نزدیک اقتصادی را فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه علاقمندیم فعالیت های اقتصادی خود را در ایران تقویت کنیم ادامه داد: سعی داریم در دیدار با مسئولین و نماینده های صاحبان صنایع ایران موجبات افزایش تعاملات تجاری میان دو کشور را فراهم کنیم.

صفر شاسفند معاون اقتصادی و سرمایه گذاری ارس در این نشست مزیت ها و مشوق های سرمایه گذاری و قوانین مربوط به ثبت شرکت و تاسیس واحد تولیدی در منطقه آزاد ارس را تشریح کرد.

انجمن صنعتگران و تجار ترکیه است که در سال 2005 برای خدمت رسانی به بنگاه های کوچک و متوسط (SMEs) تأسیس شده است. این انجمن با هدف کمک به ایجاد و توسعه فضای کسب و کارو محیط لازم به منظور انجام تجارت در بازارهای داخلی و خارجی تاسیس شده است و دارای 56 شعبه در ترکیه و 10 نمایندگی درخارج از کشور می باشد.


برچسب ها منطقه آزاد ، ارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar