۱۱:۵۳ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - 16 September 2019
کد خبر: ۵۳۷۴۰
مدیر امور عملیات ارزی بانک شهر خبر داد:
مدیر امور عملیات ارزی بانک شهر با تاکید بر اهمیت حمایت از تولیدکنندگان در راستای رونق تولید کشور، از خدمات ویژه ارزی این بانک به واحدهای تولیدی و بازرگانی معتبر خبر داد.

به گزارش «صما» مهدی میرزا محمدی اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور و نامگذاری امسال به عنوان "رونق تولید"، این بانک از ابتدای سال جاری ارائه خدمات ارزی به واحدهای تولیدی و بازرگانی معتبر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: به همین منظور، به جای اخذ وثایق نقدی از مشتریان و انسداد نقدینگی این واحدها در بانک، انواع ضمانت‌نامه و حواله جات ارزی را برای آنان صادر می کنیم.

میرزا محمدی خاطرنشان کرد: در سایر بانک ها متقاضی۳ تا ۶ ماه پس از افتتاح حساب و شناسایی فعالیت‌ها، امکان درخواست صدور مصوبات اعتباری را دارد.

وی ادامه داد: اما در بانک شهر در حوزه ارزی برای شرکت‌های تولیدی و بازرگانی معتبر و براساس سوابق مشتریان در سایر بانک های کشور و همزمان با افتتاح حساب، شعب مجاز هستند تا برای مشتریان درخواست صدور حد اعتباری برای اعتبارات اسنادی و وثیقه تضمین ارائه پروانه ترخیص قطعی کالای حوالجات ارزی و بروات ارزی را حتی در قبال قرارداد لازم الاجرا و چک متقاضی و یا ترکیبی از سایر وثائق داشته باشند.

مدیر امور عملیات ارزی بانک شهر ابراز امیدواری کرد: با این اقدامات، واحدهای تولیدی و شرکت های بازرگانی در دوران بهبود رونق و شکوفایی، به‌عنوان یک شریک تجاری، منابع مالی خود را در این بانک متمرکز کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar