۱۱:۲۵ - ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - 26 September 2019
کد خبر: ۵۳۷۸۹
در نشست مشترک رجبی و محمودزاده اعلام شد:
در نشست مشترک رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی و محمودزاده سرپرست معاونت وزارت راه و شهرسازی، موافقت شد شیوه نامه جدید نظارت در اسرع وقت از سوی وزارتخانه جهت اجرا ابلاغ شود.

روز چهارشنبه سوم مهر ماه، فرج اله رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و محمود محمودزاده سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش صما در این نشست، رجبی ضمن تبریک انتصاب محمودزاده، به تشریح روند امور جاری شورای مرکزی و اقدامات انجام شده در دوره هفتم این شورا پرداخت.

رئیس سازمان نظام مهندسی در عین حال، آمادگی شورای مرکزی را برای گسترش همکاری های همه جانبه در راستای تداوم روند اصلاحات مثبتی که اخیرا در ابعاد مختلف شروع شده است، ابراز داشت.

گفتنی است، هماهنگی و احترام متقابل و حفظ شئونات وزارت راه و شهرسازی به عنوان نماینده حاکمیت در حوزه صنعت ساختمان، در این دیدار مورد تاکید طرفین قرار گرفت.

همچنین حاضران در جلسه گزارش هایی در مورد تعرفه خدمات مهندسی، شیوه نامه جدید نظارت، و تدارک برگزاری آزمون کارشناسان ماده ۲۷ ارائه کردند.

در این نشست موافقت شد شیوه نامه جدید نظارت در اسرع وقت از سوی وزارت راه و شهرسازی جهت اجرا ابلاغ شود.

همچنین مقرر شد با برگزاری جلسات بیشتری در آینده نزدیک، هماهنگی های لازم جهت توسعه فعالیت‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان و بهبود وضعیت ساخت و ساز برگزار گردد.

در این دیدار هیئت رئیسه شورای مرکزی و دبیر کمیسیون روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها نیز حضور داشتند.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
0
0
رییس چندشغله نظام مهندسی لطفا استعفا بده و شیوه نامه نظارت پیشکش
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar