۱۲:۴۶ - ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - 26 September 2019
کد خبر: ۵۳۷۹۱
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان خبر داد:
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان از پرداخت تسهیلات به مالکان مسکونی واقع در بافت‌های فرسوده خبر داد.

به گزارش صما، محمد ساردویی گفت: شهروندانی که ملک آنها در محدوده بافت فرسوده یا ناکارآمد واقع شده است، مشمول تسهیلات بانکی خواهند شد.

مدیرکل راه و شهر سازی جنوب کرمان اعلام کرد: در این طرح برای مالکینی که خواستار احداث واحد مسکن با تعداد کم می باشند ۵۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده که ۴۰۰میلیون ریال آن با سود ۹درصد و ۱۰۰ میلیون ریال آن با سود ۱۸ درصد پرداخت خواهند کرد.

وی افزود: مالکانی که در بافت های فرسوده قصد انبوه‌سازی دارند می توانند برای هر واحد ۷۰۰میلیون ریال دریافت نمایند که ۴۰۰میلیون ریال آن با سود ۹درصد و ۳۰۰ میلیون ریال آن با سود ۱۸درصد در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان اظهارداشت: متقاضیان برای دریافت تسهیلات ساخت در بافت های فرسوده در مرحله اول با مراجعه به شهرداری از واقع بودن ملک خود در بافت فرسوده و ناکارآمد اطمینان حاصل کنند. مرحله بعد با مراجعه به سامانه تسهیلات بهسازی و نوسازی با بارگذاری مدارک شناسایی، سند مالکیت، پروانه ساختمان و استعلام وقوع ملک در سامانه بافت ناکارآمد شهری ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند.

ساردویی ادامه داد: در پایان مالکین پس از مراجعه به ادارات راه و شهرسازی شهرستان های مربوطه و مطابقت مدارک به بانك مسكن معرفی خواهند شد. متقاضیانی که قصد استفاده از این تسهیلات را دارند می توانند با مراجعه به شعب بانک مسکن از قوانین و مقررات پرداخت این تسهیلات اطلاعات کافی را کسب کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar