۱۲:۴۱ - ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - 01 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۱۸
دبیرکل انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران:
دبیر کل انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران توسعه خدمات فنی و مهندسی را به عنوان یکی از ۱۰ پیشران توسعه اقتصادی کشور دانست و گفت: تقویت صدورخدمات فنی و مهندسی، توسعه اشتغال و تولید داخلی را فراهم می‌کند.

دبیر کل انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران گفت : در دوره جدید هیات مدیره برای نخستین بار در طول دو دهه فعالیت این انجمن، با برنامه و رویکرد جدید تلاش های جدی تری برای این بخش از اقتصاد کشور خواهیم داشت.

به گزارش«صما» بهمن صالحی در نشست پایانی دوره هیئت مدیره افزود: برای حضور حداکثری و همدلی و همگرایی برای انتخاب یکپارچه هیئت مدیره، به معنای علاقه مندی در توسعه این صنعت باید تلاش هایمان را جدی تر دنبال کنیم.

صالحی توسعه خدمات فنی و مهندسی را به عنوان یکی از ۱۰ پیشران توسعه اقتصادی کشور برشمرد و گفت: برای نخستین بار طی دو دهه برای انجمن برنامه و بودجه تنظیم شده است که با توجه به فرصت های موجود می توان سهم خود را از بازارهای هدف تامین کرد.

وی گفت: بنا شد با رویکرد جدید اقتصادی دولت و تلاش جدی تر و نشست با مسئولان، دست اندرکاران و تصمیم سازان نظام و توجیه آنان، نقش جدی تری در بازارهای هدف داشته باشیم.

دبیر کل انجمن تصریح کرد: با تکمیل ظرفیت خدمات فنی و مهندسی و لزوم توجه به بازارهای خارجی به خصوص کشورهای همسایه، مسیر توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی با هدایت و حمایت دولت هموار شود.

صالحی تاکید کرد: تقویت صدورخدمات فنی و مهندسی، توسعه اشتغال و توسعه کالاهای تولید ایران با ارزش افزوده بالا را فراهم خواهد کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar