۱۰:۲۸ - ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - 02 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۲۲
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیران کل دفاتر توسعه مهندسی و اقتصاد مسکن:
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل دفاتر توسعه مهندسی ساختمان و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با حضور معاون امور مسکن و ساختمان وزارتخانه برگزار شد.

به گزارش صما، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل دفتر توسعه مهندسی ساختمان و دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی برگزار شد و سرپرستان این دفاتر با حضور محمود محمودزاده معاون امور مسکن و ساختمان وزیر، معاونان و کارشناسان معرفی شدند.

محمود‌زاده معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه استعفای آقایان عباس فرهادیه و منصور نویریان مدیران کل دفاتر سرمایه گذاری و اقتصاد مسکن و همچنین توسعه مهندسی ساختمان از سوی وزیر راه و شهرسازی پذیرفته شد، از خدمات آنان قدردانی کرد.

همچنین در این جلسه، معاون وزیر راه و شهرسازی احکام وزیر را به سرپرستان دو دفتر اقتصاد مسکن و توسعه مهندسی ساختمان تحویل و برای خانم پروانه اصلانی و حامد مانی‌فر در انجام وظایف ارزوی موفقیت کرد.

پیگیری کارنامه حرفه‌ای مهندسان

در همین راستا سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اعلام اینکه یکی از مهم‌ترین کارهایی که در دفتر توسعه مهندسی دنبال می شود، موضوع پیگیری کارنامه حرفه‌ای مهندسان خواهد بود، گفت: با همراهی همه کارشناسان این بخش تلاش می‌کنیم تا به حوزه فعالیت حقوقی در نظام مهندسی نظم بیش‌تری دهیم.

به گزارش صما، حامد مانی‌فر در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل پیشین و سرپرست تازه منصوب شده دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، گفت: دفتر توسعه مهندسی ساختمان یکی از دفاتر و مراجعی بوده که در حوزه سیاست‌گذاری و تصمیم‌سازی در روابط اجزای نظام مهندسی ساختمان از طریق ابلاغ دستورالعمل‌ها و آیین نامه‌ها نقش داشته است.

سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان ادامه داد: بسیاری از روابط در جامعه مهندسی کنونی نتیجه دستورالعمل‌هایی است که در این دفتر تهیه و تدوین شده است.

به گفته مانی فر، ضرورت دارد تا بسیاری از دستورالعمل‌های حوزه نظام مهندسی ساختمان به روز شوند.

وی توضیح داد: یکی از مهم‌ترین کارهایی که در دفتر توسعه مهندسی دنبال خواهد شد موضوع ارایه کارنامه حرفه‌ای مهندسان است که تلاش می‌کنیم تا محقق شود.

سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان با اعلام اینکه سرمایه انسانی در نظام مهندسی ساختمان بسیار اهمیت دارد، گفت: متاسفانه با در دسترس نبودن کارنامه علمی نمی‌توانیم از ظرفیت منابع انسانی مهندس بهره لازم را ببریم.

مانی‌فر تاکید کرد: مدتی که به عنوان سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان به خدمت مشغول هستم، با همراهی همه کارشناسان این بخش تلاش می‌کنیم تا به حوزه فعالیت حقوقی در نظام مهندسی نظم بیشتری بدهیم.

وی گفت: امیدوارم با همراهی همه دست اندرکاران این بخش بتوانیم پایگاه و سامانه جامع مهندسی را پیش ببریم و با تجربه ای که در ایجاد سامانه نظارت عالیه ظرف مدت شش ماه گذشته داشتیم، کار به بهترین شکل دنبال شود.

گفتنی است؛ روز هشتم مهرماه ۹۸ محمد اسلامی در احکامی پروانه اصلانی را به سمت سرپرستی دفتر اقتصاد مسکن و حامد مانی‌فر را به عنوان سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان منصوب کرد و تا انتخاب مدیران کل، سرپرستی دو دفتر حوزه معاونت مسکن و ساختمان برعهده آنان است.


انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۶
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
0
0
هرکاری میکنید فقط زودتر ! اگر قراره فعالیت حقوقی نظام مهندسی قانون مند بشه و بروکراسی اداره هم کم بشه ، صدور پروانه و تمدید پروانه شرکت ها را به دفاتر پیشخوان دولت بسپارید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
0
0
کارنامه حرفه ای مهندسان نیاز به ایجاد کارتابل مجازی برای هریک از مهندسان است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
0
0
تهیه کارنامه حرفه ای مهندسان مستلزم برقراری ارتباط دوجانبه بین سازمان نظام مهندسی و سازمان بیمه تامین اجتماعی است . تا سوابق شغلی و حرفه ای مهندسان استخراج شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
0
0
در کارنامه حرفه ای مهندسان ، کارکنان دولت از سایر مهندسان تفکیک شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
0
0
در کارنامه حرفه ای مهندسان ، بازنشستگان دولت بالاتر از 60 سال از سایر مهندسان تفکیک شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
0
0
لطفا بخشنامه کنید که لیست بیمه تامین اجتماعی برای اعضای هیات مدیره شرکتهای حقوقی رد شود که مشخص شود مهندسی که شاغل تمام وقت در شرکت است توسط خود شرکت بیمه شده
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar