۰۹:۲۲ - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - 05 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۳۰
رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی کرایه بین‌شهری در گفت‌و‌گو با «صما»:
رحمت حاجی محمدعلی، رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی کرایه بین‌شهری در گفت‌وگو با «صما» بابیان اینکه مقررشده اپلیکیشن تاکسی بین شهری از امروز 13 مهر ماه به صورت پایلوت در استان تهران آغاز به کار خواهد کرد. گفت: در نظرداریم این اپلیکیشن به مدت یک ماه به صورت آزمایشی مورد رصد قرار بگیرد تا عیب و معیاب آن مشخص شود.
محمد علی گفت: با توجه به نزدیکی اربعین این اپلیکیشن می تواند در کنار سایر نرم افزارها در خدمت شهروندان باشد.
وی با بیان اینکه اکثر مسافران اربعین از اتوبوس و ماشین شخصی استفاده می کنند گفت: به طور کلی در ایام سوگواری اربعین تعداد انگشت شماری از خودرو های سواری کرایه ای بهره می برند اما این اتحادیه برای این شهروندان نیز برنامه منسجمی دارد و مطمئنن با بهره گیری از این اپلیکیشن راحت تر می تواند طی مسیر کنند.
محمد علی گفت: امسال کرایه سواری های بین شهری روزهای اربعین همانند سایر خودرو بدون افزایش خواهد بود.
رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی کرایه بین‌شهری با بیان اینکه در حال حاضر هزنیه رفت و برگشت اتوبوس از تهران به مهران 200 هزار تومان است گفت: هزینه ماشین‌های کرایه ای سواری نیز به همین قیمت است و هزینه رفت و برگشت باهم حساب می شود.
محمدعلی در نهایت بابیان اینکه این اپلیکیشن باید سال‌های قبل به بهره‌برداری می‌رسد گفت: متأسفانه بدقولی‌ها باعث ایجاد وقفه شد اما این نرم‌افزار از روز شنبه در دسترس شهروندان تهران خواهد بود..
برچسب ها راه ، جاده
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar