۱۱:۰۵ - ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - 06 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۴۴
از سوی مجتمع رسانه ای ساختمان؛
در ویژه نامه نمایشگاه صنعت ساختمان عمان، ظرفیت های بخش خصوصی، فرصت های سرمایه گذاری در مناطق آزاد، شهرهای جدید و شهرداری ها مطرح شده است.

به گزارش «صما» این ویژه نامه فرصتی را در اختیار فعالان اقتصادی قرار داده است که بتوانند خود را در نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ساختمان، زیرساخت، برق و انرژی عمان که در مهر ماه سال جاری برگزار می شود، معرفی کنند.

همچنین در این ویژه نامه توان و ظرفیت مهندسان و شرکت های ایرانی در زمینه صادرات خدمات فنی و مهندسی مطرح شده است و با توجه به برنامه عظیم توسعه کشور عمان در سال 2020 در بخش زیرساخت‌ها، گردشگری و ساختمان‌سازی می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای تولید‌کنندگان ایرانی در صادرات به آن کشور باشد.

گفتنی است؛ نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ساختمان، زیرساخت، برق و انرژی عمان در مهر ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش صما «نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ساختمان، زیرساخت، برق و انرژی مسقط عمان 2019 » در تــاريخ 15 الی 17 مهرماه (9-7 اکتبر) در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی عمان- مسقط برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی ساختمان، زیرساخت، برق و انرژی مسقط عمان هر ساله میزبان بازدیدکنندگان از تمامی کشورهای خاورمیانه است کــه امسال نیز در تــاريخ 15 الی 17 مهرماه در محل نمایشگاه‌های عمان- مسقط برگزار می شود.

این نمایشگاه بین المللی به‌عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های ساختمانی و عمرانی و سرمایه‌گذاری در خاورمیانه، طی 8 سال گذشته به ‌طور مداوم در حال توسعه بوده است.

لازم به ذکر است؛ حضور در این نمایشگاه می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای تولید‌کنندگان ایرانی به منظور صادرات به آن کشور باشد.

علاقه مندان برای دریافت نسخه پی دی اف ویژه نامه نمایشگاه صنعت ساختمان عمان می توانند به لینک زیر مراجعه کنند:

Infra Oman 2019

ویژه نامه نمایشگاه صنعت ساختمان عمان منتشر شد
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar