۱۴:۳۳ - ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - 08 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۶۵
با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان گرگان انجام شد؛
به مناسبت روز جهانی کودک، جشن بزرگ این روز با عنوان «به سوی شهر دوستدار کودک» و با شعار «آینده را باید ساخت» با همکاری شهرداری گرگان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گرگان، سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان و دیگر ارگان های مرتبط در حال برگزاری است.

به گزارش صما، افتتاحیه مراسم با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان و دیگر مدیران استان در محل پارکینگ شهرداری با اجرای برنامه های شاد برای کودکان آغاز سپس مراسم رژه کودکان از میدان شهرداری، خیابان پاسداران و پارک شهر گرگان با حضور کودکان معلول، کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، کودکان بازمانده از تحصیل، کودکان کار و کودکان مهدهای کودک شهر گرگان برگزار شد.

با توجه به اینکه یکی از نکات بسیار مهم در فرهنگ‌سازی، آموزش از سنین پایین و کودکی است، سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان که در زمینه ترویج و آموزش مقررات ملی ساختمان در بین کودکان و نوجوان پیشرو می باشد، ۶۰۰جلد دفتر نقاشی با طرح جلد کودکانه و شعار آموزشی مقررات ملی ساختمان و ۱۰۰۰ عدد لوازم التحریرشامل مداد، پاک کن و مدادتراش را با شعار «با رعایت مقررات ملی ساختمان آسایش و آرامش را به خانواده های خود هدیه کنید.» آماده و به کودکان شرکت کننده در این مراسم اهدا کرد.

مهمترین برنامه این مراسم برگزاری نقاشی دیواری کودکان به طول ۱۵۰ متر با مشارکت ۲۰۰ کودک و موضوع «از مدرسه تا خانه» است.

در محل پارک، نمایشگاه ویژه «روز دوستدار کودک» با همراهی سازمان نظام مهندسی ساختمان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز بهداشت، بهزیستی، اداره استاندارد، انجمن‌های خیریه کودکان و خانه‌های فرهنگ برپا است.

خاطر نشان می شود این مراسم از ۹ صبح امروز آغاز شد و تا ساعت ۱۷ ادامه دارد.

در مراسم روز جهانی کودک، حسین ویزواری رییس نظام‌مهندسی ساختمان گلستان، شهرداران مناطق، ‌معاونت شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در غرفه سازمان حضور یافتند.

برگزاری جشن بزرگ «به سوی شهر دوستدار کودک» در گرگانبرگزاری جشن بزرگ «به سوی شهر دوستدار کودک» در گرگان
برگزاری جشن بزرگ «به سوی شهر دوستدار کودک» در گرگانبرگزاری جشن بزرگ «به سوی شهر دوستدار کودک» در گرگانبرگزاری جشن بزرگ «به سوی شهر دوستدار کودک» در گرگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar