۰۹:۴۹ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - 09 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۶۹
انتخابات هیئت مدیره انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران عصر دیروز سه شنبه برگزار شد و ۹ عضو اصلی هیئت مدیره این انجمن با حضور ۱۸۵ عضو برگزیده شدند.

به گزارش «صما» براساس رای گیری صورت گرفته به ترتیب، محمدرضا انصاری با ۱۲۷ رای، قباد چوبدار با ۱۲۴ رای، محمد امیرزاده با ۱۰۹ رای، پرویز رضایی با ۹۳ رای، علیرضا کدخدایی با ۸۶ رای، اسماعیل مسگر پورطوسی با ۸۴ رای، علی موسوی رحیمی با ۸۳ رای، محمد ابوطالبی با ۸۲ رای و فرامرز مفتخر با ۷۹ رای به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انتخاب شدند.

همچنین ایرج گلابتوچی با ۷۴ رای، جمشید خلیل زاده با ۶۹ رای و سیاوش امینی با ۶۶ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش؛ حمیدرضا صالحی سلمی با ۹۱ رای به عنوان بازرس اصلی و جعفر سبوخی با ۷۰ رای به عنوان بازرس علی البدل برگزیده شدند.

در این جلسه، همچنین گزارش هیئت مدیره و صورت مالی سال ۱۳۹۷ و گزارش بازرس قرائت شد و به تصویب رسید.

گفتنی است؛ برنامه سال ۱۳۹۸ که توسط بهمن صالحی دبیر کل انجمن ارایه شد نیز به تصویب مجمع رسید.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه چهار عضو سندیکاهای موسس انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران نیز انتخاب شدند.

براساس رای گیری صورت گرفته به ترتیب، بیژن سعیدآبادی با ۱۳۰ رای از سندیکای شرکت ساختمانی، آرش امام بخش با ۱۲۶ رای از جامعه مهندسان مشاور ایران، رضا حاج کریم با ۱۲۱ رای از انجمن شرکت های پیمانکار تاسیسات و تجهیزات صنعتی ایران و محمدفرشاد کاوه پیشه با ۱۳۵ رای از انجمن مهندسان مشاور معمار و شهرساز انتخاب شدند.

لازم به ذکر است؛ انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران با ۲۴۰ عضو و بیش از دو دهه فعالیت دارای ظرفیت های بالا در جهت اجرای طرح های عظیم صنعت ساخت در خارج از کشوراست.

شرکت های بزرگ عضو این انجمن با نیروهای متخصص و تجهیزات مدرن مهندسی تجربه عملیاتی و اجرای پروژه های ساختمانی، راه سازی، سدسازی، احداث نیروگاه های برق آبی، ایجاد خطوط ریلی، احداث فرودگاه، تامین و تجهیز خدمات انرژی آمادگی لازم برای پذیرش عظیمترین پروژه های صنعت ساخت در داخل و کشورهای همسایه را دارند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar