۱۶:۳۵ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - 12 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۸۲
مديركل دفتر مطالعات كاربردي و امور ترويجی شرکت بازآفرینی عنوان کرد:
در روز چهارم از سلسله نشست‌های شركت بازآفرینی شهري با موضوع واقفين و خيرين، ماندانا ملك مديركل دفتر مطالعات كاربردي و امور ترويجی شرکت بازآفرینی بابیان اینکه كه نشست امروز به موضوع نقش واقفين و خيرين در تأمین مسكن و خدمات شهري اختصاص داشت. گفت: نقش نظام وقف در شکل‌گیری ساختار و نظام كالبدي شهرها بسيار حائز اهميت است

وی گفت: با عنايت به اولويت اقدامات شركت بازآفرینی شهري در ارتقاء كيفيت سكونت در محله‌های شهري، تعامل سازمان اوقاف و امور خيريه با شركت بازآفرینی شهري به رفع مشكلات و معضلات سكونت در محله‌های هدف منجر خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه بسياري از اركان و اهداف نظام وقف در بازآفرینی شهري نيز مطرح است. گفت: اين نشست‌ها در راستاي تبيين مفهوم وقف و ظرفیت‌های آن در ارتقاء كيفيت زندگي در محلات شهري براي دست‌اندرکاران امور شهري است.

شایان‌ذکر است در نشست چهارم که با عنوان واقفین و خیرین در تأمین مسکن و خدمات شهری آقایان عباس حاج رسولیها عضو هیئت‌مدیره انجمن خیریه مسکن‌سازان ایران، رضا راعی رئیس موسسه گنجینه ملی آب ایران، امیرحسین روان مدیرکل نظارت فنی بر اماکن موقوفات و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه و نادر ریاحی عضو شورای مرکزی مجمع خیرین کشور حول این محور سخنرانی داشته‌اند.

برچسب ها بازآفرینی ، شهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar