۰۹:۵۴ - ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - 13 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۸۳
مدیر‌کل راهداری استان تهران در گفت‌و‌ گو با «صما»:
مدیر کل راهداری استان تهران با بیان اینکه استقبال زائرین در سال جاری نسبت به سال قبل یک میلیون نفر افزایش داشته است گفت: راهداری استان تهران تمامی تلاش خود را انجام داده تا زائرین با کمترین دغدغه خود را به مرز های مهران، چذابه و شلمچه برسانند.در حال حاضر تیم راهداری ما فعالیت های شبانه روزی دارند .

حیدر نوروزی با بیان مطلب فوق به «صما» گفت: با توجه به آزاد شدن گذرنامه امسال شاهد ترددی بالغ بر دو و نیم میلیون زائر خواهیم بود که با افزایش تعامل و هماهنگی تمامی دستگاه‌ها و ادارت متولی و مشارکت و همراهی صنوف حمل و نقل امید آن می رود شاهد سفرهای ایمن برای تمامی زائرین باشيم. از روزهای ابتدای مهر ماه سال جاری تا 17 مهر ماه بالای 2 میلیون و 500 نفر با استفاده از ناوگان اتوبوسی تهران راهی مرز‌های مهران، شلمچه و چذابه شدند.

وی افزود: طرح جابجایی زائرین اربعین از 17 مهر آغاز و تا سوم آبان ماه به مدت 17 روز اجرایی می شود؛ و امسال برای سه مرز مهران- چذابه و شلمچه از سمت تهران 2 هزار و 442 اتوبوس اعزام‌شده که این مورد در سال گذشته 2 هزار و 117 ناوگان بوده است. امسال با این تعداد اتوبوس 63 هزار و 440 نفر جابه‌جاشده است.

وی با بیان اینکه که ما با استفاده از تجربیات سال‌های قبل بخشی بزرگی از دغدغه ها و مشکلات را رفع کرده‌ایم خاطر‌ نشان کرد: از ابتدای شروع مبحث حمل ونقل زائرین به مرزهای کشور، جلسات متعددی با مدیران، انجمن ها و بخش خصوصی انجام گرفت تا بتوانیم بهتر و پر‌رنگ تر از سال های قبل در خدمت زائرین باشیم.

وی گفت: بین این اداره و سایر ارگان‌های مرتبط و با تدابیر اندیشیده شده در خصوص طرح پس کرانه شاهد ترافیکی روان تر و سهولت جابه جایی زائرین خواهیم بود.

برچسب ها راهداری ، حمل و نقل
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar