۱۳:۳۲ - ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - 14 October 2019
کد خبر: ۵۳۸۹۰
‍ سرپرست سازمان ورزش خبر داد:
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری 300 برنامه مختلف ورزشی در مناطق 22 گانه شهرداری و نیز اجرای پویش ملّی دوشنبه های ورزشی در 20 کلانشهر کشورمان خبر داد.
مجید رباطی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: همزمانی هفته تربیت بدنی و اربعین حسینی، فرصتی مغتنم است تا آیین های مذهبی را در کنار ورزش و تندرستی به موقع اجرا درآوریم. بر این اساس برگزاری 300 برنامه مختلف ورزشی در مناطق 22 گانه شهرداری تهران و نیزمسابقه فوتبال در محلات کم برخوردار پیش بینی شده است که از 25 مهرماه آغاز و تا 9 آبان ماه سال جاری ادامه خواهد یافت.
وی همچنین از برنامه ریزی مدیران ارشد شهرداری و سازمان ورزش شهرداری تهران برای دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدای ورزشکار در هفته تربیت بدنی خبر داد.
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران به تسرّی الگوی "پویش دوشنبه های ورزشی" به سایر نقاط کشورمان نیز اشاره کرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، پویش دوشنبه های ورزشی، وارد فاز جدیدی شده و در قامت یک "پویش ملی" در کلانشهرها برگزار می شود.
بر اساس اظهارات رباطی، این برنامه ملی، ساعت 7:30 صبح روز دوشنبه 29 مهرماه به صورت همزمان در 20 کلانشهر کشورمان اجرایی خواهد شد.
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران اختتامیه فعالیت های ورزشی در هفته تربیت بدنی را نیز برگزاری "دو همگانی" دور دریاچه شهدای خلیج فارس برشمرد و افزود: این برنامه با شعار " ورزش، معنویت، ولایتمداری" ساعت 7 روز پنجشنبه 9 آبان ماه برگزار خواهد شد.
رباطی افزود: علاوه بر برگزاری بیش از ۳۰۰ برنامه برای بانوان، آقایان و خانواده ها در هفته تربیت بدنی، برنامه پیاده روی ورزشکاران ایستگاه های ورزش مناطق ۲۲ گانه پایتخت در روز ۱۲ آبان ساعت ۹ صبح به میزبانی منطقه ۵ به شکل ویژه برای بانوان تهرانی برگزار می شود.
وی با ابراز امیدورای نسبت به حضور گسترده شهروندان در فعالیت های پیش بینی شده ، تأکید کرد: ما باور داریم از تهران می توان شهری ورزشی با شهروندانی ورزشکار ساخت که در آن همبستگی اجتماعی، وفاق ملی، تندرستی، نشاط و پویایی بیش از گذشته هویدا خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar