۱۵:۵۸ - ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - 22 October 2019
کد خبر: ۵۳۹۲۰
رییس سازمان نظام مهندسی گلستان خبر داد:
رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان اعلام کرد: در راستای خدمت رسانی و حمایت های مالی سازمان از جامعه مهندسی استان و اهداف و برنامه های هیات مدیره درخصوص ارائه تسهیلات بانکی قرض الحسنه با شرایط ویژه و با توجه به استقبال اعضای سازمان در سطح استان و درخواست متعدد اعضا، هیات مدیره سازمان، مبالغ سپرده در بانک های عامل را افزایش داد.

به گزارش «صما» حسین ویزواری افزود: طبق تصمیم هیات مدیره دوره هشتم سازمان از ابتدای این دوره مبلغ سپرده در بانک رسالت افزایش و با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رفاه کارگران نیز تفاهم نامه درخصوص اعطای تسهیلات قرض الحسنه منعقد شد.

حسین ویزواری درخصوص تفاوت مبلغ سپرده با دوره های قبلی افزود: مبلغ سپرده در بانک های عامل تا پایان هیات مدیره دوره هفتم ۶ میلیارد ریال بوده است، این مبلغ در حال حاضر حدود ۶۲میلیارد ریال است که این رقم در مقایسه با دوره قبل ۱۰۰۰٪ افزایش داشته است. بر اساس امتیاز ایجاد شده حدود ۷۰ نفر در هر ماه می توانند تسهیلات قرض الحسنه اخذ کنند.

رییس هیئت مدیره سازمان درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان و اولویت دریافت وام بیان داشت: مهندسان عضو کلیه دفاتر نمایندگی در سطح استان می توانند جهت دریافت تسهیلات به وب سایت خدماتی کمیته رفاهی، فرهنگی و ورزشی به آدرس http://refah-nmsg.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و دریافت تسهیلات اقدام کنند.

ویزواری افزود: بعد از ثبت درخواست متقاضیان از طریق وب سایت پیامکی با عنوان ثبت درخواست و اعلام شماره ثبت نام متقاضی برای او ارسال می شود. پس از تایید نهایی درخواست و ارسال لیست به بانک مربوطه، جهت صرفه جویی در زمان و رفاه حال مهندسان پیامکی برای مهندسان ارسال می شود که جهت ارائه مدارک به بانک مراجعه کنند.

رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان خاطرنشان کرد: گلستان از اولین استان هایی است که جهت رفاه حال مهندسان و تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از مراجعه حضوری به منظور صرفه جویی در زمان، خدمات کمیته رفاهی به صورت آنلاین و از طریق پیامک به مهندسان اطلاع رسانی می شود.

وی درخصوص اولویت ثبت نام گفت: لیست ارسالی به بانک طبق اولویت ثبت نام در وب سایت می باشد. و هیچ تفاوتی درثبت نام اعضا در دفاتر نمایندگی سطح استان وجود ندارد. در دفاتر نمایندگی هم طبق هماهنگی انجام شده با بانک های عامل جهت رفاه حال مهندسان پس از معرفی به بانک طبق نوبت، می توانند در شهرستان مربوطه نسبت به تکمیل مدارک و اخذ وام اقدام کنند.

ویزواری درپایان درخصوص تعداد افراد وام گیرنده و مبلغ وام های پرداختی گفت: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون به تعداد ۲۰۰ نفر و مبلغ ۱۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات به اعضا در سطح استان پرداخت شده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar