۱۳:۱۳ - ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - 01 December 2019
کد خبر: ۵۴۱۰۸
«صما» گزارش می‌دهد:
دعوت رسمی معاونت وزارت راه و شهرسازی از اعضای شوای مرکزی هفتم برای حضور در جلسه روز دوشنبه 11 آذرماه، حاکی از آن است که این شورا به ایستگاه پایانی خود رسیده و شورای مرکزی هشتم به زودی کار خود را آغاز می کند.

محمود محمود زاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در نامه ای به فرج اله رجبی رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، از کلیه اعضای شورای مرکزی جهت حضور در جلسه روز دوشنبه 11 آذرماه دعوت به عمل آورد.

به گزارش «صما» محمود زاده روز گذشته 9 آذرماه در نامه ای خطاب به رجبی نوشته است: «با توجه به اتمام دوره هفتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، به پاس قدردانی از اعضای محترم آن شورا جلسه ای در ساعت 14 روز دوشنبه مورخ 11 آذر 98 در سالن جلسات طبقه 14 این وزارت برگزار می گردد. بدین وسیله از جنابعالی و کلیه اعضای شورای مرکزی دوره هفتم دعوت به عمل می آید تا در این جلسه حضور به هم رسانید.»

گفتنی است؛ رونوشت این نامه خطاب به کفاش معاون حقوقی امور مجلس و استان ها، طاعتی مقدم مدیرکل حوزه وزارتی، حسینی رئیس مرکز حراست و رضایی کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی جهت استحضار و حضور در جلسه نگارش شده است.

در همین راستا فرج اله رجبی رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور نیز در نامه ای کلیه اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هفتم جهت حضور در این جلسه دعوت به عمل آورده است.

رجبی در این نامه نوشته است: «در جلسه ای که به منظور تقدیر از اعضای شورای مرکزی دوره هفتم روز دوشنبه مورخ 11 آذر 98 ساعت 14 در محل سالن جلسات وزارت راه و شهرسازی تشکیل می گردد، حضور به هم رسانید.»

بر اساس این گزارش، اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هفتم به شرح ذیل است؛

مجید اسماعیلیان، غلامحسین اله دادی، عبداله امراللهی، منصور بهادری، حبیب اله بیطرف، جواد جوان مجیدی، محمدرضا جواهری تفتی، مجید جی افرام، احمد خرم، الهه رادمهر، فرج اله رجبی، علی اکبر رمضانی، مهدی شایان، احمدرضا طاهری اصل، علی طوماری، جمال قناعت، رضا کرانی، شهرام کوسه غراوی، حسن مجتبی زاده، علیرضا مجربی کرمانی، محمد مصطفوی، امین مقومی، تورج ناییج پور، طاهره نصر، امیرمحسن نیکزاد، عباس وثیق نیا، احمد اسدی، سیف الله علی نیا، سید‌فتح الله فواد مرعشی، علی مبصر و سید محمد هاشمی.

بر این اساس، دعوت رسمی معاونت وزارت راه و شهرسازی از اعضای شوای مرکزی هفتم، حاکی از آن است که این شورا به ایستگاه پایانی خود رسیده و شورای مرکزی هشتم به زودی کار خود را آغاز می کند.

گفتنی است در بیست و دومین اجلاس سازمان نظام مهندسی ساختمان که در تیرماه سال جاری برگزار شد، 64 نفر به وزارت راه‌ و شهرسازی معرفی شدند تا در فرصت مقتضی 32 نفر عضو اصلی و علی ‌البدل از سوی مقام عالی وزارت راه‌ و شهرسازی معرفی شوند.

شورای مرکزی هفتم در ایستگاه پایانی/ احکام اعضای شورای مرکزی هشتم فردا صادر می‌شود

شورای مرکزی هفتم در ایستگاه پایانی/ احکام اعضای شورای مرکزی هشتم فردا صادر می‌شود

انتهای پیام/

کد خبر: 0224


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar