۱۱:۴۴ - ۰۸ دی ۱۳۹۸ - 29 December 2019
کد خبر: ۵۴۲۱۵
با حضور وزیر راه صورت گرفت؛
با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی آیین بهره‌برداری از ۲۴۳ دستگاه ناوگان ریلی ظهر امروز آغاز شد.

در راستای تحقق شعار سال و رونق تولید ملی آیین بهره‌ برداری از ۲۴۳ دستگاه ناوگان ریلی( واگن مسافری و باری، خودکشش و لکوموتیو) ظهر امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و سعید رسولی مدیرعامل راه‌آهن کشورمان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

براساس این خبر این تعداد ناوگان ریلی و انواع واگن‌ها طی۴ ماه اخیر تولید شده است که از سوی ۸ شرکت‌‌ مختلف ساخته شده و قرار است این ناوگان ریلی در اختیار ۱۳ شرکت قرار گیرد.

در ایتدای این مراسم سعید رسولی مدیرعامل شرکت راه‌آهن با تقدیر از اصحاب رسانه و خبرنگاران در همراهی شرکت راه‌آهن اظهار کرد: ما از ۳ بسته حمایتی برای حمایت از نهضت تولید داخل استفاده کردیم و دیروز مبلغ ۱۸ میلیارد تومان در جهت قانون رفع موانع تولید در اختیار شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: این مبلغ نوید خوبی است و شرکت‌های ریلی منتظر حرکت‌های جدید هستیم و ما انشاالله تا پایان سال و در اسفندماه ناوگان جدیدی را نیز بهره‌برداری خواهیم کرد از این رو به طور ویژه و خاص از شرکت‌های ریلی تقدیر و تشکر می‌کنم.

مدیرعامل راه‌آهن کشور خاطرنشان کرد: ما همه همت خود را به کار بسته‌ایم تا به صورت جهادی و بسیجی‌وار در جهت رونق تولید در حوزه ناوگان ریلی وارد عمل شود.

برچسب ها ریل ، راه آهن
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar