۰۹:۲۷ - ۱۰ دی ۱۳۹۸ - 31 December 2019
کد خبر: ۵۴۲۲۶
همایش متفاوت کمپین «نما هویت شهر ما» منطقه 1:
گردهمایی سازندگان و معماران شهرداری منطقه یک تهران صبح امروز سه شنبه 10 دی ماه در سالن همایش رایزن آغاز به کار کرد و تا فردا چهارشنبه 11 دی ماه به کار خود ادامه می دهد.

این همایش بر‌خلاف مناطق دیگر به مدت دو روز و روز نخست این همایش پنل های تخصصی با حضور معماران تراز اول کشور در حال برگزاری است.

به گزارش «صما» در این گردهمایی جمعی از معماران، سازندگان، کارشناسان و مسئولان مجموعه مدیریت شهری از جمله حمید موسوی، شهردار منطقه 1 تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، محمدرضا حسین نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد، محمد عزتی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران حضور دارند و به ایراد سخنرانی می پردازند.

بر اساس این گزارش، نخستین روز از گردهمایی سازندگان و معماران شهرداری منطقه یک تهران همچنین با برگزاری سه پنل تخصصی با عناوین «مصادیق ارزش افزوده در پروژه های شاخص منطقه 1»، «مصادیق ارزش افزوده در پروژه های شاخص منطقه 2» و «مصادیق ارزش افزوده در پروژه های شاخص منطقه 3» به کار خود ادامه می دهد.

برگزار کنندگان پنل های تخصصی این همایش رامبد ایلخانی و نشید نبیان (توسعه ی میان بافتی گالری سفید)، هومن بالازاده (ساختمان هيترا)، علیرضا تغابنی (ساختمان مسکونی گراندو) رضا دانشمیر و کا ترین اسپیردونف (آوا سنترو)، كوروش دباغ و بهرام کلانتری ساختمان مسکونیBW7، عباس ریاحی فرد و فری ناز رضوی نیکو‌ساختمان مسکونی روزن، سامان سیارNPساختمان مسکونی جمشیدیه، عليرضا شرافتی و پانته آ اسلامی (سانا سنتر)، علی قطبی (ارگ)، محمد مجیدی (پارک سنتر)، محمدرضا نیکبخت (ساختمان مسکونی نیاوران) هستند. دبیر علمی این همایش مهرداد زواره محمدی و عباس ریاحی فرد هستند.

گفتنی است در این برنامه از پوستر کمپین نما، هویت شهر ما کلانشهرها رونمایی خواهد شد. مقرر شده سال 99 کمپین نما، هویت شهر ما در چندین کلانشهر بزرگ کشور برگزار شود.

لازم به ذکر است؛ دومین روز از گردهمایی مذکور نیزروز چهارشنبه با برگزاری برنامه های متعدد به کار خود ادامه می دهد. در روز دوم همایش، حمید موسوی شهردار منطقه 1 تهران، مهدی صالحی مدیرکل اداره معماری و ساختمان شهرداری تهران و علی علائی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی به ایراد سخنرانی درخصوص برنامه های «کمپین نما، هویت شهرما» و نیز آسیب شناسی نماهای منطقه 1 شهرداری تهران می پردازند.

در ادامه این گردهمایی، جلسه پرسش و پاسخ شهردار منطقه یک و معماون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه با سازندگان شاخص برگزار می گردد.

همچنین طی مراسمی از طراحان و سازندگان برتر منطقه 1 و طراحان پیشکسوت پایتخت تقدیر به عمل می آید.

در عین حال اجرای نمای آجر با ارائه حمید جعفریان، پیش ساخته سازی در سازه های بتنی با ارائه نیل فروشان، مصادیق ارزش افزوده در پروژه های شاخص منطقه با ارائه مهران حق بین نیز تشریح راهنما و موازین طراحی نما با ارائه محمد مهدی عابدی از دیگر برنامه های روز دوم گردهمایی سازندگان و معماران شهرداری منطقه یک تهران است.

انتهای پیام/

کد خبر: 0224

گردهمایی بزرگ سازندگان و طراحان تراز اول آغاز به کار کرد


گردهمایی بزرگ سازندگان و طراحان تراز اول آغاز به کار کرد

گردهمایی بزرگ سازندگان و طراحان تراز اول آغاز به کار کرد


گردهمایی بزرگ سازندگان و طراحان تراز اول آغاز به کار کرد
برچسب ها نما ، کارگاه نما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar