۲۳:۰۴ - ۱۰ دی ۱۳۹۸ - 31 December 2019
کد خبر: ۵۴۲۴۲
پانل تخصصی ساختمان «آرت سنتر» برگزار شد
پانل تخصصی ساختمان آرت سنتر در گردهمایی معماران و سازندگان منطقه یک در مرکز همایش های رایزن برگزار شد.


تبدیل بحران مال های تجاری به فرصت

به گزارش صما، وحید ملک، مالک ساختمان «آرت سنتر» اظهار داشت: گردهمایی امروز نقطه عطفی است برای تعامل کارفرمایان، معماران و مدیریت شهری.

وی با بیان اینکه در سال 85 نگارخانه ملک را تاسیس کردم، افزود: به شخصه علاقه زیادی به زنده کردن بناهای تاریخی دارم. به هر حال با ساختمان آرت به دنبال فرهنگ سازی و آَشنا کردن مردم با هنر هستم.

ملک ادامه داد: گنجینه بسیار بزرگی از آثار هنری برای ساختمان آرت جمع شده است و قصد داریم با تعاملاتی که داریم این گنجینه را در پاریس به نمایش در بیاوریم و در ادامه آنها را در موزه هنرهای تهران در معرض دید علاقه مندان قرار دهیم.

وی اظهار داشت: ما هم اکنون در کشور با بحران مال های تجاری مواجه هستیم اما اعتقاد دارم می توان با استفاده از ظرفیت بخش های فرهنگی این بحران را به فرصت تبدیل کرد و کسب و کار واحد های تجاری مال ها را رونق داد.

همچنین ریاحی فرد نیز به عنوان طراح با بیان اینکه باید تلاش کنیم روح فرهنگی و اجتماعی را در شهرها احیا کنیم، اظهار داشت: ساختمان آرت سنتر به گونه ای طراحی شده که با استفاده از رمپ های ملایم و بدون استفاده از راه پله، بازدید کنندگان به طبقات بالاتر می رسند.

وی با بیان اینکه اگر بار فرهنگی به ساختمان های تجاری اضافه شود، باعث رونق هنر و همچنین کسب و کار خواهد شد، افزود: پروژه آرت سنتر از طریق شکاف هایی که برای آن طراحی شده نور طبیعی را به ساختمان وارد می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar