۱۱:۲۵ - ۱۱ دی ۱۳۹۸ - 01 January 2020
کد خبر: ۵۴۲۴۵
پنل تخصصی ساختمان «آوا سنتر» برگزار شد
پنل تخصصی ساختمان آوا سنتر در نخستین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک برگزار شد.

به گزارش صما هورداد، کارفرمای پروژه در این خصوص گفت: در سال 90 که امکان گرفتن مجوز برای ساخت زمین مورد نظر فراهم شد، تصمیم گرفتیم در حوزه بهبود فضاهای تجاری ساخت و ساز کنیم.

وی افزود: همزمان با گرفتن مجوز متوجه شدیم که افراد زیادی مجوز گرفته اند و بنابراین شاهد سونامی ساخت و ساز تجاری بودیم. در ادامه برای گسترس پروژه امتیازاتی را از شهرداری برای طبقه هشتم به عنوان کاربری فرهنگی و طبقه نهم برای کاربری رستوران گرفتیم.

هورداد ادامه داد: تصمیم گرفتیم برای واحد تجاری استراتژی تمایز را در نظر بگیریم بنابراین مطالعات بیشتری انجام شد و نور طبیعی و دهانه های بلند به عنوان یکی از مهم ترین شاخصه ها مورد توجه ما قرار گرفت.

وی با بیان اینکه هر 25 روز یک سقف و ستون اجرا کردیم و حادثه ای در تمام طول پروژه اتفاق نیفتاد، خاطر نشان کرد: در این ساختمان تجاری فودکورتی را متفاوت از دیگر کارهایی که در ساختمان ها انجام می شود، مد نظر قرار دادیم و به واقع این تلفیقی از فروشگاه و رستوران شد. در واقع با اقداماتی که انجام گرفت آوا سنتر تبدیل به یک شهر زیر زمینی متفاوت شد

در ادامه این پانل رضا دانشمیر، مدیر عامل شرکت حرکت سیال نیز اظهار داشت: اینکه بتوانیم در طراز همکف نور بگیریم برای ما بسیار حائز اهمیت بود بنابراین دو ووید پیش بینی کردیم تا نور مورد نیاز تامین شود.

وی گفت: برای پارکینگ طبقاتی فرمی را پیش بینی کردیم که شبیه به عدد 8 انگلیسی بود تا از یک فضای تو پر به سمت فضای مورد نظرمان برویم. بنابراین شکل کلی پروژه یک لایه پایین، یک لایه بالایی و شکل یک فنر در میانه نمای ساختمان مذکور است.

وی افزود: خوشبختانه آوا سنتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است و فراتر از مردم اقدسیه مخاطب این مجتمع شده اند.

آوا سنتر شهری زیر زمینی و متفاوت

آوا سنتر شهری زیر زمینی و متفاوت

آوا سنتر شهری زیر زمینی و متفاوت

برچسب ها مسکن ، شهرسازی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar