۱۰:۱۷ - ۱۴ دی ۱۳۹۸ - 04 January 2020
کد خبر: ۵۴۲۵۹
حیان اشرفی معمار شاخص در گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک در گفت‌وگو با «صما» مطرح کرد:
گردهمایی سازندگان و طراحان دهم دی‌ماه جاری با حضور سازندگان، طراحان، مسئولان شهری، شهردار منطقه یک تهران و اعضای شورای شهر تهران و جمعی از علاقه‌مندان و فعلان به همت مجتمع رسانه‌ای ساختمان در منطقه یک برگزار شد.


فضای ساختمان سازی در کشور در حال علمی شدن است / در گذشته نماهای شهری بدون ابزار های کنترلی بود

حیان اشرفی معمار شاخص منطقه یک در این گردهمایی سازندگان و طراحان در گفت و گو با «صما» گفت:فضای ساختمان سازی در کشور ما در حال تحول و علمی شدن است. بی شک برگزاری چنین گردهمایی هایی می تواند نقش یک کاتالیزور را ایفا کند. بدین معنا که وجود سه بدنه اصلی شهرداری، سازندگان و معمارن می تواند منجر به شکل گیری ایده و خروجی واحد شود که نتایج آن در جهت آسایش بیشتر شهروندان خواهد بود.

اشرفی در گفت و گو با صما ضمن اشاره به این مطلب، افزود: در گذشته نماهای شهری بدون ابزار های کنترلی ازطرف شهرداری ها و سایر نهادهای مسئول ساخته می شد و نوعی هرج و مرج و اغتشاش بصری را شاهد بودیم اما اعتقاد دارم امروز اتفاقاتی که درکمیته های نما افتاده بسیار ضروری و قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: در این کمپین ها پروژه های شاخص ارائه می شود و این موضوع گامی درجهت نزدیک شدن دیدگاه های سازندگان و معمارن است. از طرفی مطرح شدن پروژه های با کیفیت باعث فرهنگ سازی و ارتقای دانش جامعه صنعت ساختمان می شود.

فضای ساختمان سازی در کشور در حال علمی شدن است / در گذشته نماهای شهری بدون ابزار های کنترلی بود

فضای ساختمان سازی در کشور در حال علمی شدن است / در گذشته نماهای شهری بدون ابزار های کنترلی بودبرچسب ها معماری ، شهرسازی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar