۱۱:۳۱ - ۱۷ دی ۱۳۹۸ - 07 January 2020
کد خبر: ۵۴۲۷۶
محمودی ، کارآفرین نمونه و کارفرمای برتر منطقه یک تهران در گفت‌و‌گو با «صما» مطرح ‌کرد:
گردهمایی سازندگان و طراحان دهم دی‌ماه جاری با حضور سازندگان، طراحان، مسئولان شهری، شهردار منطقه یک تهران و اعضای شورای شهر تهران و جمعی از علاقه‌مندان و فعلان به همت مجتمع رسانه‌ای ساختمان در منطقه یک برگزار شد.


ساختمان ها را بر اساس استاندارد های جهانی بسازیم/ ارتقای  کیفیت اولویت اول ساخت ساز

محمودی کارآفرین نمونه و کارفرمای برتر منطقه یک تهران در این گردهمایی سازندگان و طراحان در گفت‌وگو با «صما» گفت: گفت: قطعا در تمام ارزیابی ها باید کیفیت در اولویت باشد و قیمت در رتبه بعدی قرار بگیرد. کما اینکه در تمام کشورهای توسعه یافته قبل از هر چیز موضوع کیفیت مطرح می شود و بر اساس میزان کیفیت، مباحث کمی و قیمت مورد بررسی قرار می گیرد.

محمودی در گفت و گو با خبرنگار «صما» ضمن اشاره به این مطلب، افزود: باید ساختمان هایمان را بر اساس استانداردهای جهانی بسازیم، چرا باید کیفیت و عمر ساختمان های ما به گونه ای باشد که هر 20 سال یک بار ساختمان ها را خراب کنیم و دوباره بسازیم.

وی افزود: این نشست ها باعث ایجاد موقعیت برای سازندگان، تولید کنندگان و طراحان خواهد بود و امیدوارم در آینده این روند ادامه داشته باشد.

این کارآفرین با اشاره به اهمیت صنعتی سازی در کشور گفت: امروزه مصالح و سیستم های مدرن ساخت و ساز با سرعت بالایی وارد عرصه ساختمان سازی می شوند و ضریب اشتباهات به شدت کاهش یافته است.

محمودی ادامه داد: ما کارخانه ای را احداث کرده ایم که با استفاده از آن قادریم سالانه با روش‌های صنعتی، 500 واحد مسکونی در سال بسازیم که علاوه بر ضد زلزله و ضد حریق بودن، تمام مباحث آکوستیک و انرژی را رعایت کرده باشد.


ساختمان ها را بر اساس استاندارد های جهانی بسازیم/ ارتقای  کیفیت اولویت اول ساخت ساز
ساختمان ها را بر اساس استاندارد های جهانی بسازیم/ ارتقای  کیفیت اولویت اول ساخت ساز
برچسب ها مسکن ، شهرسازی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar