۰۹:۵۹ - ۲۳ دی ۱۳۹۸ - 13 January 2020
کد خبر: ۵۴۳۰۴
علیرضا سياهپور مديركل راهداري و حمل‌و‌نقل جاده‌ اي فارس "منتخب چهره سال 97 "در گفت‌‌و‌گو با«صما»:
اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده ای فارس منتخب ششمین جشنواره چهره سال (مدیریت شهری ،عمرانی و ساختمانی)بود‌سياهپور مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي فارس‌ به نمایندگی از این اداره تندیس چهره سال ،سال 97 را دریافت کرد.


باید مراسم‌ چهره سال تداوم داشته باشد / نیاز است فضای این مراسم رقابتی‌تر شود

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي فارس در آستانه هفتیمن چهره سال (مدیریت شهری ،عمران و ساختمان‌) با بیان اینکه باید این نوع مراسم ها تدوام دشاته باشد گفت:این مراسم بهانه ای است که بخشی از فعالیت ها و خدمات بخش های دولتی در معرض عموم قرار گیرد .

سیاهپور گفت: این مراسم به دنبال ایجاد مطالبه گری است و مطمئنن اگر فضای رقابتی سالمی داشته باشد مطالبه گری نیز حادث می شود .

وی گفت:در مراسم های سال‌های گذشته شاهد فضای رقابتی مطلوبی بودیم هر چند که شیطنت هایی نیز در این فضا شکل گرفت اما به نظر بنده فضای مطلوبی داشت و باید این مراسم ها تداوم داشته باشد .

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي فارس گفت: فعالیت مجتمع رسانه ای ساختمان در خصوص برگزاری چهره سال باعث شده بخش قابل توجهی از مردم نسبت به فعالیت های مدیریت شهری ،عمرانی و ساختمانی کشور حساس شوند.

چهره منتخب جشنواره چهره سال 97 در گروه ادارات راهداری‌ و حمل و نقل جاده ای در نهایت گفت:امیدوارم این نوع مراسم‌ها در فضای کاملا رقابتی به بهترین شکل انجام شود .

شایان‌ذکر است زمان آغاز نظرسنجی هفتمین دوره چهره سال (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمان) ساعت 12 تاریخ 5 بهمن امسال تا ساعت 12 تاریخ 15 بهمن بوده و نحوه رای گیری آن به دو روش ذیل انجام خواهد گرفت
روش اول: ثبت رأی از طریق شماره‌گیری با تلفن همراه به شیوه زیر:
# کد کاندید * 889999 * 6655 *
روش دوم: ارسال پیامک حاوی کد کاندید به شماره:
10006655
یادآور می‌شود آیین اختتامیه هفتمین جشنواره چهره سال (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی) و اعلام برگزیدگان در 20 بهمن‌ماه جاری، هم‌زمان با جشن پایان سال صنعت ساختمان در شبی باشکوه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار خواهد شد در این برنامه ضمن اهدای تندیس به منتخبین در حضور مدیران عالی‌رتبه حوزه راه و ساختمان کشور، برنامه‌های جانبی و مفرح همچون موسیقی زنده و استنداپ کمدی اجرا خواهد شد. در این برنامه مدیران ارشد حوزه‌های شهری، عمرانی و ساختمانی کشور ازجمله مدیران وزارت راه و شهرسازی، شهرداران کلان‌شهرها، مدیران کل راه داری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور، روسای سازمان‌های نظام‌مهندسی، شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران، سازندگان و طراحان شاخص و مطرح کشور سرمایه‌گذاران و مشاوران صنعت ساختمان، تولیدکنندگان و صاحب‌نظران این حوزه و مهمانانی از مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی کلان‌شهرها حضور خواهند داشت.

برچسب ها راه ، چهره
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar