۱۴:۲۷ - ۲۳ دی ۱۳۹۸ - 13 January 2020
کد خبر: ۵۴۳۰۶
رسول کشت پور، شهردار منطقه دو تهران و چهره سال 97 (مدیریت شهری ،عمران وساختمان) در گفت‌و‌گو با «صما»:
شهردار منطقه دو تهران گفت: این شانس را داشته ام که بر اساس آرای مردم عملکرد دو ساله شهرداری منطقه را در سال گذشته مورد ارزیابی قرار بدهم که خوشبختانه نتایج خوبی حاصل شد.


برگزاری انتخابات چهره سال توسط بخش خصوصی نکته مثبتی است/ مردم بهترین قاضی عملکرد مسئولان هستند

رسول کشت پور در گفت و گو با خبرنگار «صما» ضمن اشاره به این مطلب، افزود: برگزاری انتخابات هایی از این دست در کشورهای توسعه یافته هم همانند چهره سال صنعت ساختمان توسط بخش خصوصی انجام می شود تا در صحت و سقم آن تردیدی به وجود نیاید و این از نکات مثبت این مراسم است.

چهره سال (مدیریت شهری،عمران و ساختمان)در بخش شهرداران مناطق 22 افزود: برگزاری این انتخابات توسط هولدینگ رسانه ای «صما» که با شرکت میلیونی شهروندان همراه شد، یک نوع چالش را برای مسئولان ایجاد کرد تا عملکردشان را در افکار عمومی بسنجند. به هر حال مردم بهترین قاضی های عملکرد ما هستند.

شهردار منطقه دو تهران اظهار داشت: این انتخابات با رای مردم و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برگزار می شود و قطعا اینگونه تکنیک ها به خاطر عدم دخالت نهادهای دولتی واقعی تر خواهد بود و از طرفی به دلیل الکترونیکی بودن به راحتی قابل راستی آزمایی است.

لازم به ذکر است رسول کشت پور، َشهردار منطقه دو در انتخابات چهره سال 97 صنعت ساختمان در بخش شهرداران مناطق 22 گانه تهران توانست عنوان نخست را به خود اختصاص دهد.

شایان‌ذکر است زمان آغاز نظرسنجی هفتمین دوره چهره سال (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمان) ساعت 12 تاریخ 5 بهمن امسال تا ساعت 12 تاریخ 15 بهمن بوده و نحوه رای گیری آن به دو روش ذیل انجام خواهد گرفت
روش اول: ثبت رأی از طریق شماره‌گیری با تلفن همراه به شیوه زیر:
# کد کاندید * 889999 * 6655 *
روش دوم: ارسال پیامک حاوی کد کاندید به شماره:
10006655
یادآور می‌شود آیین اختتامیه هفتمین جشنواره چهره سال (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی) و اعلام برگزیدگان در 20 بهمن‌ماه جاری، هم‌زمان با جشن پایان سال صنعت ساختمان در شبی باشکوه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار خواهد شد در این برنامه ضمن اهدای تندیس به منتخبین در حضور مدیران عالی‌رتبه حوزه راه و ساختمان کشور، برنامه‌های جانبی و مفرح همچون موسیقی زنده و استنداپ کمدی اجرا خواهد شد. در این برنامه مدیران ارشد حوزه‌های شهری، عمرانی و ساختمانی کشور ازجمله مدیران وزارت راه و شهرسازی، شهرداران کلان‌شهرها، مدیران کل راه داری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور، روسای سازمان‌های نظام‌مهندسی، شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران، سازندگان و طراحان شاخص و مطرح کشور سرمایه‌گذاران و مشاوران صنعت ساختمان، تولیدکنندگان و صاحب‌نظران این حوزه و مهمانانی از مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی کلان‌شهرها حضور خواهند داشت.

برچسب ها شهرداری ، مسکن ، چهره
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar