۱۵:۳۸ - ۲۵ دی ۱۳۹۸ - 15 January 2020
کد خبر: ۵۴۳۱۸
رییس سابق سازمان نظام مهندسی استان تهران در گفت و گو با «صما»:
رییس سابق سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با اشاره به تاثیرات برگزاری جشنواره چهره سال صنعت ساختمان گفت: در این جشنواره خود مردم و اعضای سازمان به کسانی که در این جشنواره کاندید می شوند رای می دهند و به عبارتی عملکرد مسئولان یک سازمان و نهاد را خود مردم ارزیابی می کنند.

محمد طاهری در گفت و گو با «صما» با بیان این مطلب تصریح کرد: درواقع جشنواره چهره سال یکی از جاهایی است که مردم می توانند از طریق این نظرسنجی، عملکرد نمایندگان و منتخبان خود را در آنجا ارزیابی کنند.

وی در پاسخ به اینکه این جشنواره در چه شرایطی می تواند اثرگذاری بهتری به دنبال داشته باشد، گفت: اطلاع رسانی درخصوص چهره سال صنعت ساختمان ضعیف است و اطلاع رسانی آن باید به نحوی باشد که اکثریت مردم از آن اطلاع پیدا کنند.

طاهری ادامه داد: اما اکثریت مردم از این موضوع اطلاع پیدا نمی کنند و این در حالی است که اگر این اطلاع رسانی به صورت گسترده انجام گیرد، تعداد بیشتری از مردم می توانند در این رای گیری شرکت کنند.

چهره منتخب جشنواره چهره سال 97 در گروه روسای سازمان های نظام مهندسی استان ها تاکید کرد: بنابراین اگر این جشنواره به نحوی برگزار شود که اطلاع رسانی آن درحد وسیعی انجام شود، می تواند بسیار کارآمدتر باشد.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت های این جشنواره سالانه بیان کرد: به هر حال برگزاری چنین جشنواره ای موجب می شود که هر کدام از مدیران و مسئولان در حوزه مسئولیت خود به خودشان بیایند و در رفتار و عملکرد خودشان به گونه ای رفتار و عمل کنند که بتوانند محبوبیت اعضای سازمان متبوع خود و جامعه را نسبت به خود جلب کنند.

طاهری در عین حال تاکید کرد: بنابراین این جشنواره می تواند تاثیر بسیار مثبتی در عملکرد این مدیران داشته باشد که بتوانند یک تغییر روش یا تغییر رویه ای نسبت به رفتار و عملکرد خود داشته باشند تا بتوانند رضایت مردم را جلب کنند.

انتهای پیام/

کد خبر: 0224

برچسب ها راه ، چهره
r_sar مطالب مرتبط r_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar