۱۲:۱۳ - ۲۶ دی ۱۳۹۸ - 16 January 2020
کد خبر: ۵۴۳۲۳
شهردار بجنورد در گفت و گو با «صما» عنوان کرد:
شهردار بجنورد گفت: انتخابات چهره سال (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی) در الگو سازی و الگو پذیری شهرداری ها بسیار موثر بوده است.

روح الله براتیان در گفت و گو با خبرنگار «صما» ضمن بیان این مطلب، افزود: یکی از مشکلاتی که ما در مدیریت شهری داریم این است که متاسفانه مجمعی برای حضور شهرداران و انتقال تجربیات وجود ندارد. به همین دلیل شهرداران از اقدامات همدیگر اطلاعی ندارند و همین موضوع باعث می شود تا مجبور به تکرار تجربیات شوند که علاوه بر صرف زمان، هزینه های بالایی را به مدیریت شهری تحمیل می کند.

چهره سال 97 در بخش مدیریت شهری با بیان اینکه قانون شهردارای ها مربوط به 50 سال پیش است، اظهار داشت: قوانین شهرداری ها که صرفا نگاه فیزیکی به شهر دارد، پاسخگوی نیازهای امروز و خواسته های شهروندان نیست چرا که امروز شهرداری ها تبدیل به نهادی اجتماعی شده اند.

وی ادامه داد: برگزاری انتخابات چهره سال 98 (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی) فرصتی است تا مدیران رده های بالاتر نگاه ویژه تری به وظایف و عملکرد شهرداری ها داشته باشند و شهرداران از تجربیات همدیگر برای برنامه ریزی و پیشبرد امور استفاده کنند.

شهردار بجنورد با بیان اینکه خواسته مردم نسبت به گذشته تغییر کرده است، تصریح کرد: امروز هیچ کدام از نهادهایی که به مردم خدمات ارائه می کنند، در خصوص عملکردشان از مردم نظرخواهی نمی کنند و انجام این کار توسط «مجتمع رسانه های ساختمان» به عنوان یک نهاد خصوصی بسیار حائز اهمیت است.

براتیان اظهار داشت: نکته مهم دیگری که لازم می دانم اشاره کنم این است که جشنواره چهره سال(مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی) جشنواره ای بوده که در الگو سازی و الگو پذیری موثر بوده است. کما اینکه شهرداران بعد از برگزاری جشنواره سال گذشته از بنده به عنوان یکی از شهرداران برگزیده توسط مردم سوال می کردند که چگونه می توان در جهت سلیقه و نیاز مردم برنامه ریزی کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar