۱۶:۴۱ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - 21 January 2020
کد خبر: ۵۴۳۴۶
نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی در گفت و‌گو با «دبیر‌خانه چهره سال»:
عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه کمبود منابع مالی یکی از دلایل رسوب پروژه‌های عمرانی است گفت: در شرایط خاص اقتصادی هستیم و به‌نوعی مجبور هستیم که در انتخاب و تکمیل پروژه‌ها دقت تام داشته باشیم.

سید حسین افضلی بابیان مطلب فوق به «صما» گفت: دلیل دیگر رسوب پروژه‌ها مربوط به تغییر بدنه مدیریت است متأسفانه با تغییر مدیریت بخش اعظمی از اعضای سازمان و نهاد تغییر کرده و از نگاه مدیریت جدید طرح‌های تصویب‌شده سابق دیگر پروژه‌های اولویت‌دار محسوب نمی‌شوند.

وی در ادامه افزود: همواره دولت و وزارت راه و شهرسازی همواره به دنبال ارائه حمایت‌های کلان بوده‌اند؛ این در حالی است که کلید بهبود وضعیت تولید مسکن در کشور، حمایت از شرکت‌های دارای اهلیت برای تولید صنعتی مسکن است.

نماینده مردم اقلید فارس در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور ایجاد اشتغال پایدار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و چون صنایع بزرگ وابسته به دولت‌اند پس باید با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی نسبت به واگذاری صنایع بزرگ به این بخش اقدام و تحرک اقتصادی در بدنه صنعت ایجاد کرد.

وی در بخش دیگر سخنانش در خصوص جشنواره چهره سال 98(مدیریت شهری، عمرانی و شاختمانی) نیز گفت: همیشه در هر جامعه‌ای الگوسازی خوب است و این الگوسازی می‌تواند برآیند مثبت و شاخصی برای جامعه داشته باشد.

وی بابیان اینکه البته باید ضوابط دقیق و جامعی برای انتخاب الگو لحاظ شود تأکید کرد: الگوی استخراج‌شده با ضوابط دقیق و شفاف می‌تواند در جامعه اثربخش باشد.

برچسب ها مسکن ، چهره ، چهره سال
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar