۱۲:۰۳ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - 22 January 2020
کد خبر: ۵۴۳۵۲
نستور‌ درخشنده‌پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید علوی:
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید علوی بابیان اینکه مطالبه گری راهگشای بن‌بست‌های توسعه‌ای است و یکی از راه‌های مطالبه گری انتخابات مردمی است گفت: شهر جدید علوی به مدت 25 سال در بن‌بست توسعه‌ای بود اما در چند سال اخیر دچار تحولات ساختاری و بنیادی خوبی قرار گرفته است.

دکتر نستور درخشنده پور گفت:گام‌های خوب و مثبت در خصوص طرح اقدام ملی مسکن صورت گرفته و مقررشده 1000 واحد مسکونی در شهر جدید علوی ساخته شود که البته طرح‌های 300 واحد این طرح آماده شده است.

وی در ادامه افزود:علاوه بر طرح اقدام ملی مسکن 4 پروژه مهم و زیرساختی نیز در حال انجام است که این پروژه‌ها تاکنون پیشرفت 60 درصدی داشته‌اند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید علوی ادامه داد: فاصله شهر علوی تا بندرعباس 48 کیلومتر است و فاصله آن تا صنایع غرب 15 کیلومتر است و برای این دسترسی نیاز به راه دسترسی و تونل داشتیم که در حال احداث آن داشتیم و پیش‌بینی می‌کنیم در شش‌ماهه اول سال 99 به بهره‌برداری برسد، جاده دسترسی 11 کیلومتر است و با توجه به وجود رودخانه بین شهر جدید علوی و تونل نیاز به احداث یک پل است که باکس‌های موردنیاز خریداری‌شده و پیش‌بینی می‌شود این پل در سال جاری به اتمام برسد و در سه‌ماهه اول سال 99 به بهره‌برداری برسد.

دکتر درخشنده پور گفت: اعتبار این 4 پروژه 1000 میلیارد تومان برآورد شده و به یاری خداوند در سال 99 مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید علوی با اشاره به اینکه افق جمعیتی این شهر برای سال 1410 حدود 50 هزار نفر است، عنوان کرد: تا سال گذشته 500 نفر در این شهر ساکن بودند که این شمار با توجه به فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم به حدود هزار نفر افزایش‌یافته است.


برچسب ها شهر جدید ، چهره
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar