۱۴:۴۸ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - 23 January 2020
کد خبر: ۵۴۳۶۱
سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان توانست در سومین جشنواره روابط عمومی های برتر استان در بخش فیلم و کلیپ رتبه برتر را کسب نماید.

سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان توانست در سومین جشنواره روابط عمومی های برتر استان در بخش فیلم و کلیپ رتبه برتر را کسب نماید.

کسب رتبه برتر از سوی روابط عمومی نظام مهندسی گلستان

به گزارش «صما» در مراسم اختتامیه سومین جشنواره روابط عمومی های برتر استان گلستان که روز چهارشنبه دوم دی ماه با حضوراستاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیر کل روابط عمومی استانداری و معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای گلستان، تعدادی از مدیران کل و مدیران روابط عمومی های دستگاه های اجرایی، فرمانداری ها و شهرداری های استان در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، منصوره ساورعلیایی مدیر روابط عمومی سازمان، لوح تقدیر رتبه برتر جشنواره را از هیات داوران تحویل گرفت.

حق شناس استاندار گلستان در حاشیه این جشنواره با اشاره به اهمیت ذاتی و نقش روابط عمومی ها اشاره و افزود: انتقال اخبار باید با استفاده از اصل تمرکز و توجه انجام پذیرد و استفاده از رسانه های مکتوب به عنوان یک اصل در دستور کار روابط عمومی ها و مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

استاندار گلستان یادآور شد: اصلی ترین سرمایه ، سرمایه اجتماعی است که با #اعتماد در جامعه معنا می یابد و باید تلاش کنیم با ایجاد مطالب عمیق اعتماد عمومی در جامعه را افزایش دهیم.

حق شناس خاطر نشان کرد: امیدآفرینی در جامعه، سرمایه های اجتماعی را به سمت سرمایه های اقتصادی و افزایش نشاط عمومی سوق می دهد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar