۱۰:۱۱ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - 30 January 2020
کد خبر: ۵۴۳۸۳
مدیرعامل شرکت عمران بهارستان:
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان گفت: شورای اقتصاد مجوز انتشار ۲۵۰ میلیارد تومان اوراق صکوک را برای تکمیل متروی بهارستان به وزارت راه و شهرسازی داده است.

محمدرضا احمدی،‌مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان با اشاره به این‌که در هفته‌های گذشته دو اتفاق خوب در خصوص پروژه مترو این شهر جدید افتاده است، گفت: شورای اقتصاد، مجوز انتشار ۲۵۰ میلیارد تومان اوراق صکوک را به منظور تکمیل متروی بهارستان به وزارت راه و شهرسازی داد و مجوز پس از ابلاغ به شرکت عمران بهارستان، به بانک عامل ابلاغ خواهد شد و بعد از انتشار صکوک، مردم می‌توانند اسناد مشارکت را بخرند و پول آن برای تکمیل خط متروی بهارستان-اصفهان به شرکت عمران داده می‌شود تا پروژه را تکمیل کند.

وی افزود:‌ما همچنین اجازه گرفتن شریک برای تکمیل پروژه مترو را کسب و برای جذب شریک، فراخوانی منتشر کرده‌ایم که به‌زودی از میان متقاضیان، یکی را انتخاب خواهیم کرد. به این منظور شریک شرکت عمران، باید منابعی در حدود ۲۷۰ میلیارد تومان برای تکمیل مترو در اختیارمان بگذارد تا باقی‌مانده پروژه را به‌صورت مشارکتی تمام کنیم.

احمدی، خاطرنشان کرد: این دو اتفاق در راستای تاکیدات وزیر راه و شهرسازی، مبنی بر تکمیل مترو بهارستان تا سال ۱۴۰۰ انجام شد.

برچسب ها شهر جدید ، چهره
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar