۱۲:۰۱ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - 02 February 2020
کد خبر: ۵۴۳۹۵
هفتمین جشنواره چهره سال 98 با آرای مردمی به مدیران و مسئولان حوزه‌های (مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی) دیروز راس ساعت12 به کار خود پایان داد.

به‌گزارش «صما» به نقل از دبیرخانه جشنواره دائمی چهره سال(مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی) در این جشنواره رای‌گیری از ساعت ۱۲ پنجم بهمن ماه سال‌جاری آغاز شد و تا ساعت ۱۲ امروز 12بهمن ماه 98 به کار خود ادامه داد که در نهایت، 39 منتخب از بین دسته‌‌های هشت‌گانه چهره سال (مدیریت شهری ،عمرانی و ساختمانی) با آرای مردمی انتخاب شدند.

چهره‌های سال 98 در گروه‌های مختلف

دسته «مدیران وزارت راه و شهرسازی»

بر اساس این گزارش، در دسته «مدیران وزارت راه و شهرسازی» که رقابت در دو بخش وزرای سابق و فعلی و معاونان فعلی راه و شهرسازی صورت گرفت؛ عباس آخوندی- وزیر سابق راه وشهرسازی با کسب 9هزار و 129رأی در بخش وزیران به عنوان چهره سال 98 (مدیریت شهری،عمرانی و ساختمانی)انتخاب شد. همچنین شهرام آدم نژاد – معاون حمل و نقل وزارت راه وشهرسازی با کسب 10هزار و 697رأی مردمی در گروه معاونان وزارتخانه به عنوان چهره سال98 این بخش برگزیده شد.

دسته «اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی«

در دسته «‌اعضای کمیسیون عمران مجلس» عبدالکریم حسین زاده - نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی با کسب 14 هزار و 313 رأی مردمی، به عنوان چهره سال98 انتخاب شد.

دسته «شهرداران کل کشور»

بر این اساس در دسته«شهرداران» ایرج شهین باهر –شهردار تبریز با کسب13 هزار و 647رأی، از بین شهرداران 18 شهر بالای 500 هزار نفر به عنوان چهره برتر سال انتخاب شد. همچنین عبدالرضا دادبود- شهردار گرگان با کسب 10هزار و 458 رای به عنوان چهره برتر از بین سایر شهرها انتخاب شد.

دسته «شهرداران مناطق 22 گانه تهران»

در دسته«شهرداران مناطق 22 گانه تهران» مصطفی سلیمی شهردار منطقه .3 با کسب 8هزار و 860 رأی از بین شهرداران کل مناطق تهران به‌عنوان چهره سال انتخاب شد.

دسته«شرکت عمران شهرهای جدید»

در دسته «شرکت عمران شهرهای جدید» شرکت شهر جدید اندیشه‌- با کسب 7هزار و 141رای به عنوان چهره سال از بین شرکت عمران شهرهای جدید بالای ۲۰ هزار نفر به عنوان چهره سال98 انتخاب شد. همچنین شرکت شهر جدید رامشار – سیستان و بلوچستان با کسب 4هزار و 788 از بین سایر شرکت شهرهای جدید با جمعیت کمتر از ۲۰ هزار نفر با رای مردم چهره سال98 در این گروه انتخاب شد

دسته «ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای»

در دسته«ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای» نیز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی با کسب 5هزار و 62 رای مردمی، در دسته اول ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و استان قزوین با 2هزار و 888 رای از بین سایر ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان چهره سال98 در این گروه انتخاب شد

دسته «سازمان نظام ‌مهندسی»

در دسته«روسای سازمان نظام‌مهندسی استان‌ها»، بهرنگ دیلمقانی- رییس سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان غربی با کسب 12هزار و 290رأی مردمی، به عنوان چهره سال98 در بین روسای سازمان‌های دارای بالای 10 هزار عضوانتخاب شد.

همچنین محمد ابراهیم پور- رییس سازمان نظام مهندسی استان گلستان‌ با کسب10هزار و 810 رأی مردمی، به عنوان چهره سال98 در گروه نظام مهندسی در بین سازمان‌های دارای کمتر از 10 هزار عضو انتخاب شد.

دسته «مناطق آزاد»

در دسته «گروه مناطق آزاد »منطقه آزاد ماکو با کسب 5هزار و 714 رأی مردمی، به عنوان چهره سال98 انتخاب شد.

برچسب ها چهره ، ساختمان
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar