۱۳:۵۰ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - 09 February 2020
کد خبر: ۵۴۴۱۶
عصر امروز با حضور 2500 نفر؛
اجلاس سازندگان و طراحان تهران به همراه جشن پایان سال صنعت ساختمان ایران و مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره چهره سال کشور (شهری، عمرانی و ساختمانی) عصر امروز یکشنبه 20 بهمن ماه برگزار می شود.

به گزارش «صما» در اجلاس سازندگان و طراحان تهران 2500 نفر از مسئولان، متخصصان، حرفه ‌مندان، فعالان، سازندگان، طراحان و علاقه مندان در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس حضور دارند.

این اجلاس با سخنرانی دو تن از نمایندگان صنف سازندگان و همچنین دو تن از نمایندگان صنف معماران درخصوص دغدغه ها و مسائل صنوف مذکور شروع به کار می کند و سپس اجلاس پیرامون مباحث مطرح شده ادامه پیدا می کند.

بر اساس این گزارش، در این اجلاس پنل تخصصی با عنوان «چشم انداز حوزه‌های شهری، عمرانی و ساختمانی سال 1399» با حضور و سخنرانی عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی، سیدمحمد بهشتی عضو هیئت امناء انجمن مفاخر معماری ایران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و حسین عبده تبریزی اقتصاددان برگزار می شود.

در اجلاس سراسری سازندگان و طراحان در تهران، همچنین از چهره ‌های ماندگار معماری ایران آقایان فرامرز شریفی، ایرج کلانتری و سید محمد بهشتی تقدیر به عمل می آید.

همچنین در این مراسم، مرتضی الویری رییس شورای عالی استان ها، مهدی هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران، مهدی جمالی نژاد رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سعید سعیدیان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به ایراد سخنرانی می پردازند.

گفتنی است در این اجلاس با اهدای تندیس از منتخبان جشنواره چهره سال 99 کشور در حوزه‌های (شهری، عمرانی و ساختمانی) تقدیر خواهد شد.

همچنین برگزاری موسیقی زنده و نمایشگاه جانبی مصالح و تجهیزات ساختمانی از دیگر ‌برنامه‌های ‌این مراسم است.

شایان ذکر است، جشن پایان سال صنعت راه و ساختمان کشور برای هفتمین بار متوالی با هدف قدردانی از زحمات یک ساله فعالان و متخصصان صنایع راه و ساختمان و به منظور ایجاد همدلی و هم افزایی در جامعه بزرگ صنعت ساختمان کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کد خبر: 0224


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar