۱۲:۰۱ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - 16 February 2020
کد خبر: ۵۴۴۴۳
رییس سازمان نظام مهندسی استان گلستان در گفت و گو با «صما»:
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان گفت: همکاری با شورای مرکزی، رویکرد بسیار مهم سازمان های نظام مهندسی در سال آینده است.

محمد ابراهیم پور در گفت و گو با «صما» با بیان این مطلب افزود: در ابتدای راه شورای مرکزی دوره هشتم، با توجه به توانایی‌ها و سوابق مدیریتی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و با عنایت به پروژه‌ هایی که وی برای چشم ‌انداز سه ساله شورای مرکزی تعیین کرده است، رویکرد بسیار مهم نظام مهندسی باید همکاری با شورای مرکزی باشد.

همکاری با شورای مرکزی، رویکرد بسیار مهم نظام مهندسی/ تعامل متقابلی با وزارت راه در حال شکل‌گیری است

وی در ادامه با اشاره به اینکه در سال 99 روزهای خوبی را برای سازمان نظام مهندسی ساختمان انتظار داریم، تصریح کرد: با توجه به سوابق مهندس خرم، بدیهی است که درخصوص برنامه‌های ارائه شده از سوی ریاست سازمان نظام مهندسی مطالعه انجام گرفته است.

ابراهیم پور با بیان اینکه در قالب این برنامه ها 60 پروژه در حوزه‌های مختلف از سوی رییس سازمان تعریف و مقرر شده که امور سازمانی به صورت پروژه‌ ای پیش برود، تصریح کرد: این پروژه‌ها در اختیار کلیه اعضای هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی قرار گرفته است تا ایده‌ ها، نظرات و نظرات اصلاحی هیئت مدیره‌ها درخصوص این پروژه‌ها جمع آوری و اجرای آنها آغاز شود.

چهره سال 99 در دسته «سازمان های نظام مهندسی با کمتر از 10 هزار عضو» در عین حال افزود: درصورتی که این نظرات جمع ‌آوری و پروژه‌ها شروع شود، این پروژه‌ها قابل انجام است و بسیار مثبت و موثر خواهد بود. به طوری که سیاست و رویکرد سازمان نظام مهندسی را تغییر خواهد داد و در چشم ‌انداز آینده جامعه نیز بسیار اثرگذار است.

وی یادآور شد: ضمن اینکه با حضور مهندس اسلامی در راس وزارت راه و شهرسازی و مهندس خرم در راس شورای مرکزی و همچنین اعضای هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی، همکاری و تعامل متقابل و بیش از پیش بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی در حال شکل‌گیری است.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان خاطرنشان کرد: بر این اساس، به دورنمای آینده سازمان‌ ها امیدواریم و جای امیدواری است که این موضوع منشا خیر باشد.

انتهای پیام/

کد خبر: 0224

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar