۱۲:۱۵ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 19 February 2020
کد خبر: ۵۴۴۶۴
نماینده شورای مرکزی در دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی:
اولین نمایشگاه بین المللی صدور خدمات فنی و مهندسی، صنعت احداث و انرژی و فناوری‌های نوین مسکن و ساختمان از 14 اسفند ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی و روابط بین الملل سازمان نظام مهندسی ساختمان با همکاری کانون عالی کارفرمایان کشور و انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان، اولین نمایشگاه بین المللی صدور خدمات فنی و مهندسی، صنعت احداث و انرژی و فناوری‌های نوین مسکن و ساختمان را از تاریخ چهاردهم اسفند به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، برگزار می‌کند.

به گزارش «صما» سیدمرتضی سیف زاده، نماینده شورای مرکزی در دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی و روابط بین الملل سازمان نظام مهندسی ساختمان با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور و لزوم توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی و معرفی صنعت احداث و انرژی و فناوری‌های نوین مسکن و ساختمان، اهمیت حضور سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان ها و شرکت های توانمند و برجسته استان‌ها جهت معرفی توانمندی‌های خود در این نمایشگاه، ضروری است.

به گفته وی در همین ارتباط سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه‌ای به سازمان های استان ها از آنان دعوت کرده است هماهنگی های لازم را برای حضور در این نمایشگاه به عمل آورند.

در این ارتباط شماره تلفن ۰۹۱۷۳۱۳۲۷۵۶ (سیف زاده ) و ۰۹۱۲۳۲۷۵۱۸۱(عابدی دبیر اجرایی دبیرخانه توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی) برای هماهنگی‌های بیشتر اعلام شده است.

حضور شرکت های فعال و برجسته حوزه طراحی مهندسی و اجرا و تولیدکنندگان فناوری‌های نوین و نیز شرکت های فعال در حوزه صادرات خدمات فنی مهندسی در این نمایشگاه توصیه شده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar