۱۳:۳۲ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - 23 February 2020
کد خبر: ۵۴۴۸۳
عبدالرضا قاسمیان لنگرودی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان
تاريخ چند هزار ساله ايران سرشار از آثار برجسته و بي بديل مهندسي است که از علم و مهارت دانشمندان و مهندسان آن زمان حکايت دارد. فرهيختگاني که پايه گذار فرهنگ و تمدن ايران بودند و جامعه امروز مفتخر و مديون آنها است.

تاریخ چند هزار ساله ایران سرشار از آثار برجسته و بی بدیل مهندسی است که از علم و مهارت دانشمندان و مهندسان آن زمان حکایت دارد. فرهیختگانی که پایه گذار فرهنگ و تمدن ایران بودند و جامعه امروز مفتخر و مدیون آنها است.

پنجم اسفندماه، زادروز دانشمند برجسته و نامدار ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی روز مهندسی نامگذاری شده است و فرصتی است تا اهمیت حرفه مهندسی و نقش غیرقابل انکار مهندسان در جامعه به همگان یادآوری شود. همچنین تلاشگران عرصه مهندسی نسبت به مسئولیت سنگین خود در قبال شهروندان حساسیت بیشتری داشته و قدردان و نگهبان اعتماد جامعه نسبت به خود باشند تا با برداشتن گام های موثر در راستای ارائه مطلوب تر خدمات مهندسی به جامعه و کارایی هرچه بیشتر سازمان های نظام مهندسی ساختمان گردد.

بی تردید سازمان نظام مهندسی ساختمان و اعضای آن با بیش از دو دهه فعالیت با همدلی یکدیگر توانسته اند مشارکت آگاهانهای در توسعه کشور داشته باشند و با پشتوانه دانش، خرد و تعهد به ترویج و اشاعه ارزش ها و اخلاق مهندسی بپردازند و جایگاه سازمان نظام مهندسی کشور را اعتلا بخشند. اگرچه تا دستیابی به جایگاه واقعی مهندسی راهی طولانی در پیش است.

اینجانب به نمایندگی از اعضای هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان، ضمن تقدیر از زحمات متخصصان حوزه مهندسی کشور، این روز بزرگ و پرافتخار را به تمام مهندسان به ویژه خانواده بزرگ سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان تبریک عرض نموده و کامیابی و کامروایی یکایک اعضای محترم سازمان را از خداوند متعال مسئلت مینمایم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar