۱۶:۰۹ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 26 February 2020
کد خبر: ۵۴۵۰۲
نماینده منتخب مردم اردبیل:
وزیر راه و شهرسازی دولت دهم و نماینده تازه راه یافته مردم اردبیل به مجلس گفت: در مجلس یازدهم طرح‌های ویژه ای برای مسکن خواهیم داشت.

وزیر راه و شهرسازی دولت دهم و نماینده تازه راه یافته مردم اردبیل به مجلس با تاکید بر اینکه اولویت مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی باشد گفت: در مجلس یازدهم طرح‌های ویژه ای برای مسکن خواهیم داشت.

علی نیکزاد در پاسخ به این سئوال که اولویت مجلس یازدهم در بخش اقتصادی چه باید باشد گفت: اولویت مجلس یازدهم باید موضوع معیشت مردم باشد و معیشت مردم باید در اولویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد.

وزیر اسبق راه و شهرسازی ادامه داد: اگر معیشت مردم مورد توجه قرار بگیرد، می توانیم بر مشکلات اقتصادی نیز فائق بیاییم. پس اگر مشکلات اقتصادی حل شود می توان گفت که راه زیادی را طی کرده ایم.

نیکزاد در پاسخ به این سئوال که زمانی شما وزیر راه و شهرسازی بودید و با مشکلات بخش مسکن به خوبی آشنا هستید آیا در مجلس یازدهم برنامه خاصی برای حل مشکل مسکن مردم خواهید داشت گفت: با بسیاری از دوستان که جلسه داشتیم بر موضوع مسکن بسیار تاکید کرده ایم، بنابراین برای مسکن مردم برنامه های ویژه ای داریم.

نیکزاد اظهارات بیشتر خود را در خصوص برنامه ها و اولویت های اقتصادی مجلس یازدهم را به آینده موکول کرد.


انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
0
0
اولویت مجلس ، اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
0
0
این دولت و این مجلس هیچ برنامه ای برای حل مشکلات معیشت مردم ندارند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
0
0
عباس آرگون ، عضو کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران با اشاره به کاهش درآمدهای مالیاتی دولت به دلیل وضعیت بحرانی بنگاه‌های اقتصادی، پرداخت مالیات از سوی نهادهایی مثل آستان قدس رضوی، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بنیاد مستضعفان را بهترین راهکار برای جبران کسری درآمدهای دولت برای کمک به فعالیت‌های متضرر شده از کرونا دانست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar