۱۷:۵۱ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - 13 March 2020
کد خبر: ۵۴۵۶۳
رییس نظام مهندسی تهران در نامه ای خطاب به حناچی خواستار شد:
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نامه ای به پیروز حناچی شهردار تهران، خواستار تعطیلی کارگاه های ساختمانی در سطح کلان شهر تهران شد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نامه ای به پیروز حناچی شهردار تهران، خواستار تعطیلی کارگاه های ساختمانی در سطح کلان شهر تهران شد.

به گزارش «صما» سعید سعیدیان، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در این نامه با تاکید بر لزوم رعایت جوانب ایمنی و بهداشت محیطی در کارگاه های ساختمانی، تعطیلی موقت تمامی کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی را خواستار شده است.

بر اساس این گزارش، سعیدیان در این نامه خطاب به حناچی شهردار تهران نوشته است: «احتراما به استحضار می رساند با عنایت به شیوع ویروس خطرناک کرونا و نگرانی از گسترش بیشتر آن در پایتخت، با توجه به جایگاه ستادی جنابعالی و نظر به درجه اهمیت موضوع از نظر انسانی و اجتماعی که به آن وقوف دارید، رعایت جوانب ایمنی و بهداشت محیطی به ویژه در محله هایی که در آن کارگاه های ساختمانی دایر و در حال فعالیت هستند، الزام آور می باشد.»

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در ادامه این نامه آورده است: «بنابراین پیشنهاد می گردد در جهت پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا در میان شهروندان و در معرض قرار گرفتن عوامل اجرایی و متولیان ساخت و ساز شهری، اعم از کارگران و مهندسان، دستور فرمایید تمامی کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی تحت مدیریت شهری، تا اطلاع ثانوی موقتا تعطیل گردند. قبلا از بذل عنایات جنابعالی کمال تشکر را دارم.»

کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی تعطیل شوند/ خطر شیوع کرونا در میان کارگران و مهندسان+ نامه

انتهای پیام/


انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
0
0
سلام. ضمن تشكر از زحمات شما در اين بحران مطلبي دارم كه تقاضاي عاجزانه دارم پيگيري بفرماييد. در اين شرايط حساس كليه ساختمانهاي نيمه كاره با استفاده از كارگران مهاجر و داخلي مشغول به كار هستند بدون هيچگونه رعايت مسائل بهداشتي. كه ميتونه باعث انتقال بيماري به همسايه ها شود. اين افراد شبانه روزي و حتي در تعطيلات نيز كار ميكنند. بنده شخصا به شهرداري مراجعه و هم شفاهي و هم مكتوب اعتراض خود را بيان داشته ولي حتي حاضر به دريافت نامه بنده نشدند و بازرسي شهرداري منطقه ١ تهران گفتند اين افراد مجازند هر ساعت از شبانه روز كه بخواهند كار كنند. استدعا دارم پيگيري بفرماييد.
اين پيام به همه خبرگزاري ها ارسال شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar