۱۳:۴۷ - ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - 02 April 2020
کد خبر: ۵۴۶۰۹
آیا می‌دانید آپارتمان‌های ارائه دهنده خدمات بهترین گزینه برای احساس در خانه هنگام نبودن خانه هستند؟

در مقابل هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها راه حل‌های منعطف‌تری هستند. از آنجا که هتل آپارتمان‌ها شروع به کار کرده‌اند و دارای آپارتمان کاملاً مبله و یک میز جلو کوچک است. از نظر مشتری، هتل آپارتمان با داشتن فضای بیشتر و توانایی پخت و پز، احساس آزادی به کارمندان خود می‌داد. از آنجا که هتل آپارتمان‌ها کم کم شروع به جلب توجه بیشتر و بیشتر مردم کرد، این هتل‌ها به سرعت شروع به اضافه کردن کرد. تعمیر و نگهداری در خانه، خدمات اجاره ماشین و سایر امکانات هتل به این مفهوم به آن اضافه شد.

تفاوت هتل و هتل آپارتمان

هتل ها برای بازدیدهای کوتاه عالی هستند، از جمله مواردی مانند آشپزی وعده‌های غذایی شما بی‌اهمیت است. هنگامی که یک غذای آماده و خدمات درخواستی همان چیزی است که شما نیاز دارید. حتی اگر فقط یک هفته در شهر باشید، آپارتمان‌های ارائه شده به شما امکان اسکان را می‌دهند چرا که در آنجا آزادی بیشتری دارید و گاهی می‌توانید خود غذا درست کنید. شما با رزرو هتل آپارتمان از علی بابا به نشانه https://www.alibaba.ir/ می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید

آنچه که هتل آپارتمان‌های ارائه شده در مقایسه با هتل ها ارائه می‌دهند: فضای بیشتر (متر مربع، آشپزخانه با اندازه کامل، اتاق های متعدد)؛ حریم خصوصی بیشتر؛ نرخ‌های فراگیر (در مقایسه با نرخ هتل نسبتاً پایین زیرا عدم تمیز کردن روزانه، رستوران و سرویس اتاق). مدت اقامت کوتاه مدت و بلند مدت امکان‌پذیر است، از پنج شب تا مدت زیاد شروع می‌شود.

یکی از گزینه‌هایی که اغلب مورد غفلت واقع می‌شود، امکان اقامت در یک آپارتمان به جای اتاق هتل است. تفاوت (که همیشه به اسم آن مشخص نیست) در این است که یک اتاق هتل معمولاً دارای یخچال است که اکثراً از نوشیدنی‌های گران قیمت پر شده است و هیچ امکاناتی برای آشپزی و غالباً هیچ امکاناتی برای تمیز کردن لباس ندارد. یک روند اخیر در هتل‌هایی است که دارای " یخچال" هستند که کاملاً مملو از چیزهاییاست که باید برای آنها هزینه بپردازید که اگر هرکدام از آنها استفاده شوند، باید هزینه بپردازید. شما با رزرو هتل آپارتمان از علی بابا می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید.

یک هتل آپارتمان در حالت ایده آل یخچال دارد که کاملاً برای شما خالی است تا بتوانید از آن برای ذخیره کردن مواد غذایی و مواد لازم برای پخت و پز خود استفاده کنید (آشپزخانه‌ای با حداقل کیفیت دارد). هتل‌ها اجازه نمی‌دهند که در آشپزخانه آشپزی کنید و آنها یک آشکارساز دود دارند و آلارم‌هایی باعث ایجاد مشکلات زیادی برای همه می‌شود (اغلب با هشدار دیوانه وار در اتاق شروع می‌شود) که هر کسی که در یک اتاق مجاور است را آزار می‌دهد).

تفاوت هتل و هتل آپارتمان

اگر در یک مسافرت ارزان قیمت هستید، پس کار این است که غلات را برای صبحانه و ساندویچ برای ناهار بخورید. یافتن مکان‌های ارزان برای صرف ناهار در یک شهر جدید می‌تواند زمان ببرد و پیدا کردن مکان‌های ارزان برای صرف ناهار در نزدیکی جاذبه‌های گردشگری تقریبا غیرممکن است. اما در هتل آپارتمان خودتان می‌توانید آشپزی کنید. شما با رزرو هتل آپارتمان از علی بابا می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید.

در بعضی از هتل آپارتمان‌ها ماشین لباسشویی و خشک کن در اتاق دارند، اما داشتن امکانات عمومی برای شستن لباس بسیار معمول است. در هر صورت گزینه‌ای برای شستن لباس وجود دارد که هزینه‌ای بیش از حد ندارد. رزرو هتل با علی بابا بسیار آسان و امکانپذیر است.

یکی دیگر از تفاوت‌های مهم که معمولاً بین هتل آپارتمان‌ها و هتل‌ها مشاهده می‌شود، چیدمان است که با توجه به اندازه به میزان زیادی متفاوت است. یک هتل آپارتمان ممکن است دارای دیوارهایی باشد که به طور جزئی یا کاملاً جدا از آن در اتاق‌های جداگانه قرار گرفته است. یا یک هتل آپارتمان دارای دو اتاق خواب جداگانه (با درها)، یک آشپزخانه و یک اتاق استراحت غذاخوری بود که از بقیه آپارتمان‌ها جدا شده بود. همین امر باعث می‌شود در حالی که شخصی در یکی از اتاق خواب‌ها می‌نشست، جلسات تجاری در سالن برگزار شود. یا یک هتل آپارتمان دیگر، فضای تختخواب را تا حدی از منطقه سالن جدا کرده بود، دیوار مسافت کامل را طی نکرد اما به اندازه کافی پوشانده بود که یک همکار تجاری که به داخل سالن می‌رفت احتمالاً متوجه منطقه تختخواب نمی‌شود. رزرو هتل با علی بابا بسیار آسان و امکانپذیر است.

تفاوت هتل و هتل آپارتمان

هتل آپارتمان‌ها اغلب نسبت به اتاق‌های هتل ارزانتر هستند و به فضای بیشتری برای آشپزخانه احتیاج دارند و از مینی بار یا رستوران هتل درآمد کسب نمی‌کنند. یکی از فرصت‌های صرفه جویی در هزینه می‌تواند استفاده از برخی از تختخواب‌های بادی با تور برای خواب چهار نفر در یک هتل آپارتمان باشد که برای دو نفر طراحی شده است. آنها فقط با داشتن کارد و چنگال کافی برای دو نفر و نداشتن پتو، حوله و غیره سعی می‌کنند این امر را انجام دهند. در مقابل، اتاق‌های هتل غالباً دارای بیش از حد حوله و پتو هستند، زیرا فقط پر کردن هر کمد با آنها آسان‌تر از پرداختن به درخواست‌های مشتری در مواقع عجیب شب است. رزرو هتل با علی بابا بسیار آسان و امکانپذیر است.نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar