فرج‌اله رجبی درگفت‌وگو با «صما» خبرداد:
کماکان رئیس شورای‌مرکزی هستم/ تعلیق حکم من صرفا با دستور رییس جمهور امکان‌پذیر است
کماکان رئیس شورای‌مرکزی هستم/ تعلیق حکم من صرفا با دستور رییس جمهور امکان‌پذیر استفرج‌اله رجبی درگفت‌وگو با «صما» افزود: باتوجه به اینکه بنده حکمم را ازریاست جمهوری دریافت کرده ام، تعلیق آن هم نیز می بایست از طریق ریاست جمهوری صورت بگیرد اما آقای آخوندی مستقیما با بنده مکاتبه کرده است واین روند به لحاظ سلسله مراتب اداری نادرست است وبنابراین حکم من تا زمان دستور رییس جمهوری به قوت خویش باقی است.

رجبی با بیان اینکه افتخارمی کنم که پای تعهدم با مهندسان هستم وامانت داری را رعایت کرده ام ادامه داد: ریاست بنده برشورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کماکان به قوت خویش باقی ست وهمچنان به قوت کار خود را ادامه می دهم.

رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تاکید کرد: باتوجه به اینکه بنده حکمم را ازریاست جمهوری دریافت کرده ام بنابراین تعلیق آن نیز درید اختیار ریاست جمهوری است واگرایشان تشخیص دهد که حکم من می بایست معلق شود قطعا بنده ازآن دستور تبعیت خواهم کرد.

رجبی تاکید کرد: ازمسوولان وزارت راه تقاضا دارم که سلسه مراتب وشوونات اداری را رعایت کنند.

وی همچنین درباره برخی ازشائبه ها مبنی براینکه چالشهای شخصی بین ایشان ووزیرراه سبب تعلیق پروانه وی شده است گفت: من این اظهارات را قبول ندارم وشان دولتمردان ما بالاترازآن است که بخواهند براساس اغراض شخصی تصمیم گیری های کاری کنند.

رجبی درعین حال افزود: ریاست من برحکم شورای مرکزی باحکم رییس جمهور به قوت خویش باقی است بنده در محل کارخود حاضر شده واجازه ورود متولیان وزارت راه به شورای مرکزی را نخواهم داد.

وی همچنین با رد این مساله که ایشان استیضاح وزیر راه را درمجلس کلید زده است گفت: به هیچ وجه این مساله صحت ندارد وبنده جز طراح اصلی استیضاح وی نیستم .البته استیضاح وی را امضاء کرده ام اما طرح استیضاح وی به دلیل نارضایتی نمایندگان از عملکرد وی بوده است.

انتهای پیام/

کدخبر:0221