مسکن و ساختمان

کاهش‌۳۰۰ تا۵۰۰ هزارتومانی‌ قیمت‌خودرو

تندر ۹۰ مدل E1 پارس خودرو از جمله خودروهایی است که طی روزهای اخیر با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی همراه بوده و در حال حاضر ۲۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

فارس: با ادامه روند کاهش جزئی قیمت خودرو در بازار، طی روزهای اخیر قیمت برخی محصولات بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

رکود موجود در بازار خودرو باعث کاهش جزئی قیمت برخی خودروها شد.
;
تندر ۹۰ مدل E1 پارس خودرو از جمله خودروهایی است که طی روزهای اخیر با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی همراه بوده و در حال حاضر ۲۵ میلیون تومان معامله می‌شود.
;
قیمت مگان نیز با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی به ۵۸ میلیون تومان رسیده است.
;
قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو ۲۰۶ صندوق‌‌دار مدل V20 نیز با افت ۵۰۰ هزار تومانی همراه شده و در حال حاضر این خودروها ۲۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.
;
در مورد پژو پارس نیز می‌توان به کاهش ۳۰۰ هزار تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که در حال حاضر ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به خریداران عرضه می‌‌شود.
;
قیمت تندر ۹۰ مدل E1 ایران خودرو نیز با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی به ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده و در مورد تندر ۹۰ مدل E2 ایران خودرو نیز می‌توان به کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی و عرضه این خودرو به قیمت ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار اشاره کرد.
;
در عین حال قیمت سوزوکی گرند ویتارا نیز با کاهش یک میلیون تومانی به ۹۱ میلیون تومان رسیده است.
;
در مقابل، قیمت تیانا تولید پارس خودرو با افزایش یک میلیون تومانی به ۱۱۹ میلیون تومان رسیده است.
;
در مورد خودروهای خارجی نیز می‌توان به کاهش یک میلیون تومانی قیمت مزدا ۳ و عرضه این خودرو با قیمت ۹۰ میلیون تومان اشاره کرد. قیمت هیوندای I30 نیز با کاهش دو میلیون تومانی به ۸۳ میلیون تومان رسیده است.
;
در مقابل، هیوندایی جنسیس رشد قیمت ۵ میلیون‌ تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر ۱۷۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.
;
قیمت هر دستگاه پرادو چهار در نیز در حال حاضر در بازار ۲۶۰ میلیون تومان است این در حالی است که قیمت این محصول از سوی شرکت ایرتویا به صورت غیرقانونی به ۱۸۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.
;
همچنین شرکت ایرتویا قیمت پرادو دو در را بدون مجوز سازمان حمایت به ۱۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش داده که در حال حاضر این خودرو در بازار ۱۶۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

;

;

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا