مسکن و ساختمان

درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ارائه درخواست این شرکت به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برای افزایش قیمت محصولات خبر داد.

به گزارش ایسنا، سعید مدنی در حاشیه مراسم رونمایی از محصولات جدید شرکت زامیاد، اظهار کرد: درخواست افزایش قیمت محصولات را به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ارائه کرده‌ایم که در حال بررسی است.

وی در پاسخ به اینکه شنیده شده که قیمت تمام شده تولید پراید با احتساب ارز ۲۵۰۰ تومانی اتاق مبادلات حدود ۱۵ میلیون تومان است؟ با تایید این موضوع درباره قیمت پیشنهادی فروش این محصول، اظهار کرد:‌ قیمت تمام شده تولید پراید با ارز مبادلاتی در همین حد است. قیمت پیشنهادی فروش این محصول نیز پس از تایید سازمان حمایت اعلام خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین از دریافت مجوز شماره‌گذاری پراید بدون کیسه هوا خبر داد و اظهار کرد: ظرف دو سه روز آینده شماره‌گذاری پرایدهای بدون کیسه هوا آغاز شده و این خودروها تحویل خریداران خواهد شد.

مدنی تصریح کرد: مجوز تولید پراید بدون کیسه هوا تا پایان سال را دریافت کرده‌ایم ضمن آنکه تا پایان امسال صد درصد محصولات پراید مجهز به کیسه هوا تولید خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر عرضه نشدن محصولات این شرکت، اظهار کرد: قیمت‌های مصوب به نمایندگی‌های فروش ابلاغ شده و در حال حاضر فروش محصولات به این قیمت‌ها در حال انجام است.مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا