مسکن و ساختمان

صدور مجوز مشاور املاک در پردیس ممنوع شد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از ممنوعیت صدور مجوز دفتر مشاور املاک در این شهر با مصوبه شورای تأمین شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش صما، سید مهدی هدایت در نشست خبری درباره شهر جدید پردیس گفت: روز گذشته در خصوص متروی تهران پردیس جلسه‌ای داشتیم و نامه نوبخت معاون رئیس‌جمهور به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در خصوص قرار گرفتن متروی شهر پردیس در زمره پروژه‌های اولویت‌دار کشور اعلام وصول شد.

وی افزود: به زودی طی هفته‌های آینده شاهد کلنگ‌زنی متروی تهران پردیس با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره واحدهای خالی مسکن مهر پردیس گفت: این واحدها به زودی به متقاضیان واگذار می‌شوند؛ از مردم خواسته‌ایم تا هر چه سریع‌تر واحدهای خالی را تحویل بگیرند. در حال حاضر پیمانکاران در هر بلوک که واحد خالی باشد، از آن نگهداری می‌کنند اما بعضاً شاهد سرقت بلوک‌های خالی از جمله تأسیسات این واحدها هستیم.

هدایت درباره دلالی واحدهای مسکن مهر پردیس نیز اظهار داشت: دلالی مسکن مهر در شهر جدید پردیس نسبت به سایر شهرها غیرمتعارف و بیشتر است.

وی ادامه داد: کثرت دلال‌ها در پردیس، متأثر از مسائل اقتصادی کشور بوده و با گران شدن مسکن، مردم متمایل به خرید مسکن در پردیس شده‌اند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس یادآور شد: وقتی افزایش قیمت رخ می‌دهد، حضور مردم نیز بیشتر می‌شود. دلال‌ها هم از این فرصت سوءاستفاده می‌کنند. با این حال در شورای تأمین استان، محدودیت صدور مجوز دفاتر مشاور املاک و بنگاه‌های ملکی، تصویب و ابلاغ شده و در حال حاضر چند ماه است که دیگر مجوز راه‌اندازی دفاتر مشاور املاک در پردیس داده نمی‌شود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا