مسکن و ساختمان

مسکن مهر پردیس دوباره بی‌صاحب شد!

مهدی هدایت در روزهای اخیر با حکم زاکانی شهردار تهران، شهردار منطقه ۱۹ تهران شده است و گویا یکی از دلایل استعفایش از مدیرعاملی شهر پردیس و نصفه کاره رها کردن خانه‌های مسکن مهر، پذیرفتن پست شهرداری منطقه ۱۹ تهران بوده است!

پیمان پیرفرشی،‌ عضوهیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس: کارهای اداریِ استعفای هدایت از مدیریت عاملی شرکت عمران پردیس در حال طی شدن است و هنوز فرد جدید برای مدیریت عاملی این شرکت معرفی نشده است.

وی بیان کرد: کل فاز ۱۱ شهر جدید پردیس دارای ۵۶۵ بلوک و ۳۳ هزار ۳۳۵ واحد مسکن مهر است که به طور متوسط هر هفته ۳ یا ۴ بلوک تحویل متقاضیان می‌شود. در حال حاضر ۶۰ یا ۷۰ بلوک در فاز ۱۱ باقی مانده که هنوز تحویل قطعی آنها اعلام نشده، هر چند که بلوک‌های قابل تحویل ابتدای هر ماه اعلام می‌شود.

پیرفرشی افزود: البته باید گفت سرعت عملیات ساختمانی با توجه به برودت هوا در شرایط فعلی در مقایسه با تابستان کمتر شده است چون در فصل تابستان افراد به صورت دوشفیت کار می‌کردند اما در فصل سرد نمی‌توان با دو شیفیت کار کرد.

گفتنی است مهدی هدایت در روزهای اخیر با حکم زاکانی شهردار تهران، شهردار منطقه ۱۹ تهران شده است و گویا یکی از دلایل استعفایش از مدیرعاملی شهر پردیس و نصفه کاره رها کردن خانه‌های مسکن مهر، پذیرفتن پست شهرداری منطقه ۱۹ تهران بوده است!

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا