مسکن و ساختمان

در هفدهمین اجلاس سازندگان و طراحان انجام پذیرفت

همراهان رسانه «تندیس ۱۰۰ تأثیرگذار صنعت ساختمان» را از آن خود کردند

تندیس ۱۰۰ تأثیرگذار صنعت ساختمان در هفدهمین اجلاس سازندگان و طراحان به «پژمان جوزی سازنده منتخب تهران»، «رضا چینی مدیرعامل شرکت آجرنما چین» و «محمد غفاری معمار و کیوریتوری «نمایشگاه‌های  SCALE با موضوعیت INSIDE & OUTSIDE »که علاوه بر تأثیرگذاری در این صنعت، همراه مجتمع رسانه‌ای ساختمان – صما بودند، ارائه شد.

در هفدهمین اجلاس سازندگان و طراحان که روز ۲۶ بهمن در هتل اسپیناس تهران برگزار شد از تندیس ۱۰۰ تأثیرگذار صنعت ساختمان به‌منظور تقدیر از افراد یا شرکت‌هایی که نقش مهمی در پیشرفت و توسعه صنعت ساختمان داشته‌اند، رونمایی شد.

 این تندیس به‌عنوان نماد تقدیر و اعتراف به دستاوردها، نوآوری‌ها، کیفیت کار و یا تعهد و تلاش بیش‌ازحد در فعالیت‌های صنعت ساختمان به تأثیرگذاران این صنعت که طی برنامه‌های سال آینده مشخص می‌شوند، اهدا خواهد شد.

علاوه بر این، ارائه این تندیس برای افراد و شرکت‌ها نشانی از اعتبار و ارزش در این صنعت خواهد بود و آن‌ها را به‌عنوان رهبران و متخصصان معتبر درزمینهٔ ساخت‌وساز تجلی می‌دهد.

شایان‌ذکر است این تندیس به‌پاس زحمات همراهان مجتمع رسانه‌ای ساختمان – صما برای اولین بار به سه فعال صنعت ساختمان از سازنده‌های ساختمان، تولیدکنندگان متریال و معماران به «پژمان جوزی سازنده منتخب تهران»، «رضا چینی مدیرعامل شرکت آجرنماچین» و «محمد غفاری معمار و کیوریتوری «نمایشگاه‌های ملی اسکیل یک قاشق تا یک شهر» که علاوه بر تأثیرگذاری در این صنعت، همراه مجتمع رسانه‌ای ساختمان – صما بودند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا