مسکن و ساختمان

معاون عمراني استاندار تهران با اشاره به افزايش قيمت مطرح كرد

احتمال تاخیر در واگذاری مسکن‌مهر

معاون عمرانی استاندار تهران که پیش‌تر در جریان مسکن‌ویژه و اعلام شرایط ثبت‌نام از متقاضیان، زودتر از مسوولان وزارت راه‌وشهرسازی اخبار را اعلام می‌کرد و به همین خاطر مورد انتقاد برخی مسوولان این وزارتخانه قرار گرفته بود، درباره چالش تازه مسکن‌مهر یعنی افزایش قیمت فروش واحدها گفت: وزارت مسکن و شهرسازی در حال پیگیری و تنظیم دستورالعمل و معادلات جدید در قراردادها است و افزایش قیمت‌ها در قراردادهای جدید مشخص می‌شود.

محمدرضا محمودی به ایسنا گفت: افزایش قیمت اخیر اعلام شده تنها شامل آن دسته از متقاضیانی می‌شود که برای ثبت‌نام جهت دریافت واحدهای مسکن مهر اقدام کرده‌اند، اما پول خود را به موقع واریز نکرده‌اند یا بانک‌های عامل در موعد مقرر وام مسکن مهر را در اختیار پیمانکاران قرار نداده‌‌اند، بنابراین واحدهای مذکور نیز به مرحله «سفت‌کاری» نرسیده و با افزایش قیمت مصالح مواجه شده است.
معاون عمرانی استاندار تهران در پاسخ به این سوال که با افزایش قیمت مصالح ساختمانی و توقف بخشی از پروژه‌های مسکن مهر آیا احتمال تاخیر در واگذاری واحدهای مسکن مهر وجود دارد؟ پاسخ داد: وعده‌هایی که برای واگذاری واحدهای مسکن مهر عنوان شده بود، در شرایط و زمان خاص بود که این شرایط و زمان در حال حاضر تغییر کرده و نرخ‌ها افزایش یافته است و بر همین اساس احتمال تاخیر در واگذاری‌ها وجود دارد.مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا